www.sudzibas.lv Jelgavas pašvaldības policija! Neprofesionāla attieksme, neizglītota pieeja!

Jelgavas pašvaldības policija! - Neprofesionāla attieksme, neizglītota pieeja!

Sveiki, vēlos pastāstīt par Jelgavas pašvaldības policijas neprofesionalitāti un rupju attieksmi! Vakar vakara vedu pasažieri ar kustību traucējumiem no adreses uz adresi, aizvedot cilvēku uz vajadzīgo vietu, var teikt pilsētas centra, apstājos lai izsēdinātu droša vieta cilvēku jo viņam ir lieli kustību traucējumi, pārliecinājos ka esmu droša vieta, iela pilnīgi tukša, nau ne mašīnu ne gajaeju, netālu no gājēju parejas, lai būtu drošāk cilvēkam nokļūt vajadzīgaja vieta! Pēkšņi piebrauc municipālas policijas ekipāža, redz ka es izsēdinu cilvēku ar kustību traucējumiem, pagaida, nobloķē mašīnu un nestādoties priekša pieprasa dokumentus, es protams paradu ka man tādi ir, bet rokas nedodu un pieklājīgi uzprasu kas par lietu, un ja kas lai lūdzu izsauc ceļu policiju! Uz ko tika atbildēts ka nekas netiks saukts, ka esmu pilnīgs un galīgs noziedznieks un ka tiks sastādīts protokols un lieta tiks izskatīta uz vietas! Mani iebildumi ka vēlos piedalīties lietas izskatīšana un ka lai uzaicina lieciniekus protams ka netiek ņemts vēra. Lbi ne par to šī saruna, protams ka protokols par apstasanos nestlauta vieta, un tt. , bet kur ir morāle, viņi labi redzēja ka vedu cilvēku ar kustību traucējumiem, ne velti cilvēks Sauka masinukas viņu nogadās no punkta a līdz punktam b, pievedis klāt lai būtu vieglāk, ja varētu paiet brauktu ar autobusu kurs apstājas tikai pieturas! Beigas rupja veida tika iedots protokols, loģiski kuru neparakstīju, un rupji atbildēts, un tagad vari sūdzēties pat policijas ģenerālim, nekas tev nepalīdzēs! Kāda velna pēc manam uzņēmumam jāstrādā Jelgava, jāmaksa nodokli, lai kaut kādi neizglītoti klauni kuri nepilda savustiesos pienākumus pazemo un aizvaino cilvēkus!

Z

Komentāri (6)

A andris 20.11.2022

Tautas varas frontei ir pieredze šādu situāciju risināšanā.

S Suitfree 20.11.2022

ja tur bija zime apstaties un stavet aizliegts policijai ir taisniba, kas pa sudziba..to sodu katram uzliks tada situacija

G Gulbenietis 20.11.2022

Neesmu par šo likumu interesējies, bet, droši vien, ka ir pie stikla jābūt speciālam papīram. Tātad jālamā ir nevis policija, bet blīve starp sēdekli un stūri!

Good Intentions 20.11.2022

Kas par lietu? Tu esi pilnīgs un galīgs noziedzinieks un par to tev būs protokols😂🤣

Good Intentions 20.11.2022

Ir cilvēciskais faktors un varēja iztikt ar brīdinājumu, kā arī ir likums un no likuma šajā gaidjumā neaizviena nenoslēpsies, ja attiecīgi nav atļaujas to darīt.

Dusmīgais Ainārs 20.11.2022

Spriežot pēc sūdzības teksta , pats uzprasījies . Ja būtu mierīgi paskaidrojis un “ iedevis normāli dokumtus rokā “ domāju ka tiktu cauri ar brīdinājumu. Likums visiem ir viens , un ja gribi cilvēcisku attieksmi un saprašanu, pašam ar to ir jāsāk nevis jāgaida tikai jo citiem .

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes