Jelgavas novada KU SIA - Bezdarbība

Jau pavasarī sazinājos ar Jelgavas novada KU un ziņoju, ka dzīvoklī pastiprināti ož ūdens. Man palūdza uzrakstīt iesniegumu un to es arī uzrakstīju caur mans.jnku portālu. Atbrauca meistari, kaut ko iztīrīja un teica, ja nekas nemainīsies, lai zvanam vēlreiz. Kā arī minēja, ka kaut kas tiešām sistēmā bija aizsērējis. Uz mirkli ūdens pārstāja ost, bet tad atkal viss atsākās. Jūlija sākumā vīrs viņiem pazvanīja un vēlreiz pieteica šo problēmu, bet nevirns neieradās. Drošības pēc dzīvoklī nomainījām filtrus un iztīrījàm boileri, bet smaka ir palikusi. Esam vēlreiz zvanījuši un rakstījuši, bet neviens neierodas. Kā arī vismaz 6 mēnešus nav veikta ūdensapgādes tiklu dezinfekcija. Mājās ir mazs bērns (2 mēneši), zobus tīrīt bez rīstīšanās nav iespējams, nerunājot par trauku mazgāšanu, pēc kuras visa māja ož.

P.S. pavasarī meistari minēja, ka vajadzētu nomainīt daudzdzīvokļu mājas filtrus

D