www.sudzibas.lv Jelgavas iekļaujošas izglītības atbalsta centrs Ļaunuma sakne, meles, apmelotājas, pazemotājas

Jelgavas iekļaujošas izglītības atbalsta centrs - Ļaunuma sakne, meles, apmelotājas, pazemotājas

1. Http://jip.Jelgava.lv/aktualitates/notikumi/278-jelgav-darbu-uzscis-iekaujos-izgltbas-atbalsta-centrs
"iekļaujošās izglītības atbalsta centra darbinieki turpmāk iesaistīsies arī pedagoģiski medicīniskās komisijas (pmk) darbā. "
šeit ir sniegta melīga informācija par šī centra psiholoģēm. Nevienai no šī centra psiholoģēm nav medicīniskās un pedagoģiskās izglītības, tāpēc neviena no šīm psiholoģēm nedrīkst sniegt ne pedagoģisku, ne medicīnisku konsultāciju, kā arī iesaistīties šādā pasākumā. Un kā psiholoģes viņas ir ļoti zemā līmenī. Vienīgais, ko viņas prot ir pazemot, apmelot un nepamatoti apmelojoši tiesāt nevainīgus cilvēkus. Visu šo ambrāžu ar lielu prieku atbalsta izglītības pārvaldes vadītāja g. Auza.
2. Http://www.jelgava.lv/lv/iestades/izglitibas-parvalde/ieklaujosas-izglitibas-atbalsta-centrs/
arī šeit ir melīga un nepatiesa informācija. Neviena no psiholoģēm nedrīkst veikt ne diagnostikas un neko tādu noteikt, un veikt. Un konsultēt vispār nedrīkst, jo nevienai psiholoģei nav tādas izglītības.
3. Iekļaujošā izglītības centrā nestrādā nekādi izglītības speciālisti, jo nevienam nav pedagoģiskās izglītības.
4. Nevienai šī centra psiholoģei nav mediatora tiesības, tāpēc neviena nedrīkst piedalīties skolas vai vecāku sapulcē bez vecāku piekrišanas. To nosaka mediācijas likums. Https://likumi.lv/doc.Php?Id=266615

šī centra psiholoģes savu neapmierinātību pauž bērnu un vecāku pazemošanā un apņirgšanā zz.lv foruma diskusijas. Kurās ar lielu prieku terorizē un vajā visus, kas par psihologu noziedzīgajām rīcībām stāsta patiesību. Un paralēli tiesājas, jo jūtas varenas un aizsargātas.
Šīs psiholoģes uzskata visus vecākus par garīgi slimiem un bērnus par garīgi atpalikušajiem. Ja neļausiet sevi pazemot, tad tiksiet izķengāti un apgānīti pamatīgi un paralēli arī tiesāti.
It sevišķi šajā jomā izceļas ar savām prāta spējām i. Vanaga, kura pazemo, terorizē un vajā ž. Leiru, paralēli apmelojoši nepamatoti tiesājot viņu, nu jau trešo gadu.
Pašlaik i. Vanaga atkal iesūdzēja ž. Leiru tiesā un paralēli ņirgājas, ķengājas un gānās zz.lv. I. Vanagas zīmols zz.lv ir žozefīns airis, leira kāposts, kukū ciema iedzīvotājs utmldz.
Interesanti, ka ne jelgavas dome, ne izglītības pārvāldes vadītāja, ne izglītības ministrija, ne policija, ne prokuratūra neko nevar izdarīt, jo i. Vanagai esot tiesības, bet ž. Leira tādas nav. Un policijas kopā ar prokuratūru cenšas realizēt i. Vanagas sapni, ielikt ž. Leiru cietumā. Tikai par ko? Kāpēc i. Vanaga ne tikai sapulcē, bet arī ārpus tās un internetā drīkst pazemot, apmelot, apsmiet, gānīt un ķengāt, bet citi nedrīkst?
Kāpēc mēs, vecāki, ar bezmaksas ielādētu programmu redzam, ka ip adrese ir i. Vanagas un izglītības pārvaldes, bet policija un prokuratūra to neredz? Jo nespēj noteikt ip adresi tādā gānošā portālā kā zz.lv. Tātad tajā var pazemot un apmelot jebkuru, izņemot, atbalsta centra psiholoģes, kuras neprātīgi pašas gānās un ķengājās, jo policija jau neko neredz un nesaprot. Ž. Leira neciešs un viņai i. Vanaga nav nodarījusi kaitējumu. Bet i. Vanaga ciešs terorizējot, vajājot, pazemojot un apmelojot.
Cik ilgi i. Vanaga vēl ņirgāsies, pazemos, gānīs un ķengās mūsu bērnus un ģimenes?
Pamanījām tādu īpatnību, ka kopš i. Vanaga ir aizrāvusies ar ž. Leiras un viņas ģimenes iznīcināšanu, zz.lv netiek vairs pazemoti konkrēti skolnieki, vecāki, skolas un skolotājas, kuras negribēja sadarboties ar i. Vanagu skolnieku un vecāku pazemošanā. Pareizi pamanījāt, ka diskusija par jelgavas 4. Vidusskolu un ozolnieku skolu bija tieši šī centra psihologu uzsākta un vadīta. Bet diemžāl ne policija, ne prokuratūra to neredz!
Šīs psiholoģes lepojas, ka viņas it kā zinot visas personības un tās iezīmes, un zinot, kā uzspiest uz vajadzīgām podziņām, lai pazemotu un apmelotu cilvēkus.
Starp citu i. Vanaga jūtas tik varena un stipra arī jelgavas infrastruktūrā un reorganizācijā, ka gāna un ķengā pat jelgavas mēru, pagasta mēru, savu vadītāju un citus domes pārstāvjus.
Jelgava ģimenei draudzīga pilsēta! Tikai mēs nejūtamies ne draudzīgi, ne droši par saviem bērniem.
Jelgava - pilsēta izaugsmei! Kādai?
Mēs, jelgavas vecāki, izsakām savu atbalstu ž. Leirai. Novēlam izturību un veiksmi, jo neviena korumpēta ierēdniecība viņai nepalīdzēs un i. Vanaga izrādās drīkst visu, pat savas pilnvaras pārkāpt.
Paldies jelgava, ka (ne) nodrošini mūsu bērnu nākotni! Un ļauj mūs pazemot un apmelot!

L Leira 15.04.2019

Ko tu slimam padarīsi! Caur tiesu un sūdzībām policijā, kuras ir pataloģiski melīgas mēģina man pierādīt savu varu un patvaļu, un to, ka patvaļa viņai būs nesodīta.
Briesmīgs cilvēks, kas melo uz katra soļa acīs skatīdamies.
Viss tikai pierāda, ka dzīvojam ierēdniecības despotismā, kura realizē vardarbību ar totalitārisma režīma metodēm, - pazemojot, apmelojot, melojot, biedējot un draudot. Kā arī mūsu valstelī tiesības ir tikai un vienīgi ierēdņiem jeb amatpersonām, bet vienkāršai tautai tikai un vienīgi pienākums un atbildība pakļauties slimu ierēdņu gribai, ja nē, tad smagi tiesās un draudēs.
Ko man grib pierādīt? Visu ko varēja jau pierādīja.
Zz.lv izpauž savu zemisko raksturu kā huligānismu un klaju nekaunību, jo tas redz esot atsaucīgums un izpalīdzība un viņu tak nesodīs neviens, jo viņa tak drīkst... Viņa tak ciešs... Zemu krita.. Skaļi blēja... Vienkārši absurds debīlisms! To tik var psihologs!

K Kandis Mantels 09.03.2020
Krapsana

Pulsktens ir 8:20 sporta zale taisas vala 8:00 bet vel projam ta nav attaisijusies

T TE2005 12.12.2023

Jā, zinot Bīskapu un Auzu, kā arī Vilcāni, noteikti nebrīnos par šo ierakstu, tāpat, kā par prettiesku Valsts policijas un prokuratūras lēmumiem.