Jelgavas Ceļu policija - briesmīga attieksme

Jelgavas ceļu policijā ir tāds trio kas iedomājas, ka var visu. Pilnīgi bez sirdsapziņas pārmetumiem sāk nevis ar Labvakar!, bet ar tulīt norausies, sods par pretošanos, bēgšanu un vēl dažādi iemesli. Pilnīgi brīvi šie 3 policisti var apsaukāt transportlīdzekļu vadītājus un izvandīt viņu mašīnas un bez iemesla stundu noturēt ceļa malā. Apturēšanas iemesls netiek nosaukts, vārds vai darba apliecība pēc pieprasījuma netiek uzrādīti. Un vēl Jelgavas ceļu policistiem patīk pie sarkanās gaismas krustojumos braukt. Lai nolādēts šis visatļautības iemiesojums.

R

O OSKARS KLUBIS 13.08.2018

PSRS laikā jau bija nepatīkami satikt Miliciju,bet tie vismaz bija godīgi.Savukārt Latvijas policija ir kārtīga kretīnu banda,kas ne ar ko neatšķiras no reketieriem,viņi melo,izmanto ka cilvēki likumus nezin,vilto alkometrus,un vispār uzvedās kā pasaules nabas.Baidās no deputātiem(jo atļauj tiem zagt)bet nebaidās no maziem bērniem,un vecām tantiņām,kas trīs kapeikas nodokļos nesamaksā.