Jelgavas autoparks - attieksme

Visapkārt runājam par savām un savu bērnu tiesībām, tad nu kur paliek ētika sabiedriskā transporta šoferiem, šoreiz gan konkrēti Jelgavas mikroautobusu šoferienei!!!, kas pati būdama māte, (cerams), klaji pauda savu attieksmi pret 12 gadus jaunu zēnu, kas pieklājīgi pajautāja viņu izlaist Jelgavā autobusa pieturā pirms Lielupes tilta, uz ko atskanēja atbilde - nevar apstāties katrā pieturā, pajautājot otro reizi, puisis saņēma atbildi, ka viņa steidzas un piespiežot gāzes pedāli un nesoties pilsētā uz 70 km /h, aizvizināja puiku pāri tiltam. Nav jau runa par to, ka grūti pastaigāties, bet ...interesanti gan kāpēc atd domātas autobusu pieturas, laikam jau lai katrā neapstātos!!! Veiksmi turpmāk šai "lieliskajai"sievietei, paldies, ka mēs rūpējamies par mūsu bērnu fizizko stāvokli! Ieteikums - izvēlēsimies šoferus vīriešus!

T ToMaijaKaire 08.08.2011

Varbūt viņai bija piemetusies caureja, un lai nepieķēzītu savu autobusu attiecīgi arī rīkojās. Nekas
tam puikam taču nenotika, fizkultūra nekad par sliktu nav nākusi.

K komo 08.08.2011

Ja autobusa maršrutā minētās pieturas nav, tad tur nav jāapstājas.

M Mihail 08.08.2011

Komo, tev taisnība!!

O oskars 12.08.2011

Vadītājam ir jāapstājas pēc pirmā - PIRMĀ - pasažiera pieprasījuma...

B BIGs 12.08.2011

Piekrītu Oskaram. Šoferītei bija jāapstājas, jo par braucienu ar mikriņu ir jāmaksā vairāk nekā ar autobusu.