www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Šoferis neved tu, kur norādīts!

Jelgavas autobusu parks - Šoferis neved tu, kur norādīts!

Šodien, iekāpjot 11:08 atrados pieturā pie Rimi, skatos, brauc 1.autobuss, un uzraksts- Ozolnieku vidusskola, tātad, autobuss brauc līdz Ozolnieku vidusskolai. BET nē, tas aizbrauca līdz Aizupei, un 4 pasažieriem, kuri vēlējās tikt līdz savai pieturai, tā arī netika. JO šoferis teica, ka nevedīs līdz Ozolnieku vidusskolai, kā tas bija norādīts autobusa priekšpusē, tā nu mūs visus izlaida pie Ozolnieku tautas nama, un man bija jāmēro ceļš kājām līdz Ozolnieku vidusskolai. Kad šoferim prasījām, kāpēc viņš neved tur, kur norādīts, viņš teica : Nevaru, nē nevedīšu. Un viss. Tā nu es kājām ejot, un salstot gāju.

D diana.v 18.10.2014

Tas nu gan piemīt mūsu dārgajiem Jelgavas autobusu šoferiem! Nav pirmā reize! Man arī tā gadījās! un nekādu paskaidrojumu, nebrauc un viss! Pavisam jau neciena pasažierus! Agrāk kad nācās no Rīgas vēlu vakarā atgriezties, gaidijām visi 22.autobusu, kurš bieži vien savu pēdējo reisu nemaz neveica! Un kad tas notika jau vairākas reizes un pie tām vēl ziemā~!! dusmās zvanijām uz autobusu parku ar jautājumu, kur autobus - atbildēja, šoferis ir reisā, autobusam jābūt, tikai tā tomēr nebija, jo vairāk kā 10 cilvēki to arī nesagaidīja!!!