www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Šoferi lūdzu padomājiet par gājējiem.

Jelgavas autobusu parks - Šoferi lūdzu padomājiet par gājējiem.

Labdien.
Esmu vilusies par šoferi kas otrdien vadīja autobusu maršrutā Bauska Jelgava 14.05 no Bauskas. Šoferis pie posmā no pilsrundāles vidusskolas līdz pilsrundāles domei. Nolēja ar sniega šļuru vairākus bērnus, kuri gāja uz savām mājām pa gājēju celiņu. Šoferis neesot piebremzējis pie peļķēm ar slapjo sniegu. Ceru ka tas neatkārtosies.

N

davfreim 08.03.2018

Nu tā gadās slapjā šļuras laikā, pašam ir sanācis noliet cilvēkus un pats esmu ticis noliets. Nekas traks jau nenotika, tas piederās pie ziemas :) gan jau sepciāli to nedarīja. Pats kā gājējs šādos laikapstākļos cenšos skatīties apkārt, lai nav slapjam jāstaigā riņķī.

Vai jūs pārliecināta, ka šoferis ir cilvēks?

H Hvhbbb 10.03.2018

Jghhbbnb

Sigita Bronze 10.03.2018

Domāju, ka vienkārši nepamanīja - pati kad nebraucu ar savu mašīnu vai sabiedrisko, pievēršu uzmanību, kas ir uz ceļa (vai ir kāda peļķe vai kas). Rīgā gan braucēji ir cūkas - ja redz peļķi, tad obligāti vajag iebraukt peļķe ar lielāku ātrumu. Tā vien gribētos iegādāties ieroci un viņiem virsū atpakaļ pašaudīt.