Jelgavas autobusu parks - Slikts serviss

Šovakar 25.02.19. Plkst. : 20: 01 kāpjot autobusā, nopīkstinu ar karti 3 reizes, to nepieņem, rāda atteikts. Paskaidrojot šoferim, ka uz kartes ir nauda, atbilde bija šāda: nu nav naudas, nav, ej ārā. Super attieksme. Atnākot mājās, pārbaudu cik uz kartes ir naudas, 4,00€, un termināls rada ka nepietiek līdzekļu, kā tas ir iespējāms..

25.02.2019

D

RAMONA👀 25.02.2019

Uzkārās internets. Vot trağēdija.

What? 25.02.2019

Ar tiem pīkstuļiem tagad ir kā ir. Ja ir sasniegts kaut kāds dienas limits vai ir bijusi aktīva diena iepirkumiem, tad pie nākošā pīkstinājuma karšu terminālis izmet pirkums atteikts un karte tad ir jăievieto kā parasti un jāspiež pin kods. Šādi tiek pārbaudīts vai karte ir pie īstā īpašnieka.

D Diāna 02.03.2019

Tā nebija bankas karte, bet skolēna karte

D Diāna 02.03.2019

+ aiz manis stāvēja sieviete, kura nopīkstinot ar Jelgavas iedzīvotāju karti, saņēma savu biļeti, es nē.
Kā arī šofera attieksme bija nevisai patīkama.