www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Neļauj bērnam braukt uz skolu.

Jelgavas autobusu parks - Neļauj bērnam braukt uz skolu.

Shodien tiku šokēta...Aizvedu meitu kurai ir 6. gadi uz autobusa pieturu Meiju ceļā..12.47 sagaidijām autobusu..Autobusa vadītāja bija sieviete ar Blondiem matiem..ļoti nepatīkams cilvēks...Es kā māte biju domājusi, ka sieviete būs saprotoša, jo noteikti viņas vecumā viņai arī ir bērni..Bērniem līdz 7 gadu vecumam braukšana ar autobusu ir bezmaksas..Taču autobusa vadītāja..dusmīga man pieprasīja pilnas biļetes naudu, lai mana meita varētu braukt uz skolu..Es centos noskaidrot kapēc man par meitu būtu jāmaksā, ja viņa brauc viena..bez manis un viņai ir 6.gadi?Vadītāja atbildeja ka netaisas uzņemties atbildību par bērnu...ka mana meita varēs braukt tikai tad ja samaksāšu biļetes cenu..Sanāk ka vadītāja bez mazvai vēlējās izspiest no manis naudu par manas 6 gadīgās meitas braucienu līdz skolai..Jo bezmaksas atbildību vadītaja neuznemas un braukt meita līdz skolai nedrīkst, bet ja samaksāšu tad drīkst..Kas par absurdu?Tākā katreiz vedu meitu uz pieturu un viņai neviens vadītājs nelika maksāt par braukšanu un bija laipni- liekas naudas vai maka man tobrīd līdzi nebija..un samaksāt kaut gan man nav jāmaksā nevarēju..Tā nu lūk ar meitu palikām pieturā..un meita neaizbaruca uz skola..Esmu šokēta par vadītājas attieksmi..

A anita000 31.03.2015

Es dimaju kad tas ir šausmigi! Man pašai ir meitiņa kura brauc bezmaksas uz skolu!