www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks kavēšana un neuzmanība

Jelgavas autobusu parks - kavēšana un neuzmanība

Vēlos izteikt sūdzību par 4. autobusu. Regulāri, var teikt katru dienu autobuss kavē, ja tās ir 5min, tas vēl ir piedodami, bet ja man autobuss ir jāgaida 10min, nedomāju, ka tas ir normāli,it īpaši ja steidzas vai ārā ir auksts. Un "vislabākais" bija tas, ka ceturtdien (16.10.2014) 4.autobuss (Psihoneiroloģiskā slimnīca - Meiju ceļš) , kura atiešanas laiks no kungu ielas pieturas bija 8:28 ,pirmkārt, kavēja 20 minūtes un ,otrkārt, nemaz neatnāca, līdz ar to es nokavēju ieskaiti, kas man kā skolēnam ir ļoti svarīgi. + nākošais autobus, kuram bija jābūt 8:48 , plkst. 8:52 pat nebrauca uz Psihoneiroloģisko slimnīcu, kur nu vēl atpakaļ no tās uz manu pieturu(aizbraukt līdz slimnīcai un atpakaļ autobusam aizņem apmēram 5min), nezinu vai tas vispār atnāca, jo es gāju uz skolu ar kājām. Turklāt, ļoti bieži, kad autobuss nokavē, tas steidzas salīdzinoši lielā ātrumā un rada starujas kustības gan uzsākot braukt, gan bremzējot. Šoferi, mēs visi esam cilvēki, mums nav pārcilvēciskas spējas, lai noturētos, un es vēl esmu jauna,bet padomājiet par cilvēkiem gaods, kuriem nav tik liels spēks. Ne jau mēs esam vainīgi, ka jūs kavējat. Vēl pie reizes - citreiz šoferis ir nelaipns un biļeti bezmazvai pasviež vai, kad vēlos nopīkstināt savu skolēnu karti, šoferis sāk stresot un liek citam jau pīkstināt, kamēr iepriekšējais vēl nav saņēmis biļeti. Domāju, ka dažiem šoferiem nāktos padomāt, vai viņi ir izvēlējušies pareizo profesiju, vai viņu attieksme ir normāla, un vai mēs esam vainīgi, ja šoferim ir slikts garastāvoklis.