www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās

Jelgavas autobusu parks - Biļetes rezervācija internetā un 50 min. Kājās

Tika rezervēta online biļete no Jelgavas Uz Rīgu. Varbūt mājas lapas kļūdas dēļ, nevarēja norādīt "Pērnavas ielu", no kuras es braucu. Tāpēc biļeti nopirku no Jelgavas autoostas. Sanāk, ka pat pārmaksāju. Šoferis savukārt pateica, ka vieta ir aizņemta un ir jāstāv kājās.
Nav pirmā reize kad mājās lappa čakarējas, bet pirmā, kad šoferis ļāva aizņemt manis rezervēto vietu kādam citam. Es iekāpu nākamajā pieturā pēc galvenās pieturas, un uzskatu, ka rezervācijas zīmītei bija jābūt.

Cilvēks kuram ne tik sen bija veikta muguras operācija un līdzi bija soma ar mantām vienkārši stāv tas 40-50 min, kuras viņam bija jāsēž. Liels paldies.

To

Ta nav sedvieta, bet IEKAPšANAS numurs: sedvieta ir STARPTAUTIKOS reisos! Starppilsetas autobusos atļauts aizņemt EBKURU vietu (izņemot 1-4! Nfa paredzēti invalidiem). Ja gribi sedēt, tad jakap galapunktā!

Bi Bille 03.01.2018

Esmu ļoti bieži mājas lapā iegādājusies autobusa biļetes tieši no Pērnavas ielas uz Rīgu - vienmēr bijusi rezervēta manis izvēlētā sēdvieta, nekādu problēmu. Loģiski, ka, ja pērkat no Jelgavas, šoferis nevar zināt, ka būsiet citā pieturā!