www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks Attieksme drausmīga, bļaušana un biļetes mešana seja.

Jelgavas autobusu parks - Attieksme drausmīga, bļaušana un biļetes mešana seja.

Šodien 06.05.2017 braucu ar autobusu Jelgava - Zaļenieki-Ūziņi-Jelgava reisa nr 677706 vaditajs 123 un autobuss 1115
kad nosaucu pieturu avotiņi viņš man uzblava ka tada pietura nav, bet katru dienu es braucu uz darbu un maksaju vairak jo viņu programma avotini nav ka pietura bet dziva tak ir! Es maksaju no uzinu veikala tas ir vel 0,20 centi vairak bet tas jau strunts man jau jatiek uz darbu. Es iedevu vinam naudu 1,70 eiro moneta un centus dzeltenajos ar ko vins atkal blava virsi kas ta par naudu, tadu nenemsu! Tad sieviete mani saka aizstavet un vina saka ka visi soferi nem talak pieturu un izlaiz kur vajag, jo tas ir cilvecigi. Ko jus iedomajaties? Vins saka blaut un teica si sieviete vispar nav normala, vina besi ara un panema bileti kur virsu pieturas un iemeta sievietei seja to ceku sakot - nem izlasi!
Es samaksaju lidz skabargam un vins teica ka talak mani nevedisot lidz es neizkapsu ara. Paldies sievietei kas mani aizstaveja jo vina jau zinaja so soferi un ta nebija pirma reize kad vinai ta gadas ar so soferi. Ludzu dariet kaut ko. Jo ar tadu cilveku ir bail pat braukt autobusa del tadas agresivitates. Es kapu ara zaleniekos jo vienai talak ir braukt bailes. Sii nav vieniga sudziba, tadel varbut kaut kas ir jasak darit?

K Kaspars Bariss 06.05.2017

Pilnīgas šausmas.