www.sudzibas.lv Jelgavas autobusu Parks vai autobusa soferiem ir jaizdod naudas atlikums,jeb jaizsedina ara pasazieri?

JAP - vai autobusa soferiem ir jaizdod naudas atlikums,jeb jaizsedina ara pasazieri?

Labdien!11.julija plkst.5.45.iekapjot autobusa Jekabpils-Garsene pirku 2. biletes lidz Birziem, soferim iedevu 5.LS.uz ko man soferis atbildeja, ka vinam nav ko izdod, un teica, lai mes izkapjam no autobusa, mes jautajam ko mums darit, bet vins atbildeja ka to mums vajadzeja domat nakti, un kapt autobusa ar pareizu naudu, es iegaju autoosta pie kasieres un paludzu, lai mums vai nu pardod bileti, vai samaina naudinu, jo 5.LS.jau ir vismazaka papira naudas zime, un ari 2.biletes makas 1.20.LS.bet vina vienkarsi ljoti nepieklajigi uz mums sablava, un kad mes kautko pateicam, kapec uz mums var blaut, vina mums vel izsauca policija, sakiet ludzu, kapec vai tad nav jabut kasierei un autobusa soferim pieklajigiem pret cilvekiem, vai tad mes esam kadi necilveki, mes tacu nebraucam bez biletes, mes devam naudinu, bet mums bija jaiet majas kajam!un pazemojums ari bija liels, vel izsauc policiju ka kadiem nozidzniekiem!es novelu siem cilvekiem nekad nenonakt sada situacija!Paldies, , ljoti pieklajigajiem, , JAP darbiniekiem!!!

N

A Antris 18.07.2009

Viņi visi ir CŪKAS!!!

P pufa 18.07.2009

Neapvaino cūkas, Antri!

R Raivis 19.07.2009

Tas taapeec, ka nemaakat pastaaveet pa sevi!Ja vinam pimpim nav ko izdot, tad taas ir vina probleemas nevis juusu-tad vajdzeeja juus vispaar vest pa velti.No cilveeciskaa viedokla sim autobusa soferim vispaar nav sirdsapzinas zeel, ka vina vietaa nestraadaa kaads cits autobusa soferis, tagad ir loti daudz autobusa shoferi, kuri izmisiigi meklee darbu

J juris 19.07.2009

Man liekas safabricēts texts!nav ko ticēt visam, ko šeit raksta!

E Ella 19.07.2009

Man sāda situācija bija maršrutā Rīga-Ogre. Devu piecīti, bet šoferis blisinājās un šķobījās. No sākuma man pat nepielēca, ko šis tik jocīgi uzvedās, tad tik sapratu, ka tā šis neizaugušais vīrietis izrāda neapmierinātību :D Viņš tik notieza: nu, forši... es viņam saku: kas forši ? Šis- vēl lielāku naudu nevarēji iedot ? Nu un es: kamēr te blisinājāties, jau sen atlikum varējāt izskaitīt... . Katrā ziņā mani no busa neizdzina, bet kāpjot ārā gan ar baltu aci uz mani skatījās :D

K KontrolierisJānis 20.07.2009

lūdzu brauciet ar stopiem. Nav ko braukāt ar tiem autobusiem.

J juris 20.07.2009

Ja šoferis tikko sācis maiņu, tad loģiski, ka viņam nebūs ko izdot no desmitnieka, no piecīša jau gan vajadzētu, bet pašiem braucējiem arī kkā vajadzētu padomāt ar galvu un negrūst desmitniekus, divdesmitniekus, īpaši maršruta vidū, jo tas kavē laiku, kā jums patiktu, ja jūsu darbā, ja strādājat apkalpojošā sfērā, kāds klients `jus kavētu, tāpat purpinātu.Protams neapmierinātību izrādīt nevajadzētu, bet pieklājīgi palūgt vai nav precīzāka nauda un viss būs kārtībā.

U Una 22.07.2009

Vajadzēja braukt bez maksas!

S sviests 22.07.2009

Una, bez maksas var tikai pa purnu dabūt!

J juris 03.08.2009

Zinot Jēkabpils autobusu parka šoferus rakstītajama pilnībā ticu, tik nepieklājīgus šoferus vēl vajag pameklēt. diemžēl viņu pakalpojumi jāizmanto diezgan bieži, tāpēc spriest varu no pašas pieredzes

J Julija 04.09.2009

JAPa strada daudz tadu soferu, pat pilsetas linijaa.Dazreiz pat braukt negribas, ieraugot dazus erzelus pie stures!!!