www.sudzibas.lv Jelgavas 4.sakumskola Musdienas tiesam visu risina nauda.

Jelgavas 4.sakumskola - Musdienas tiesam visu risina nauda.

Jelgavas 4. sakumskolas Direktore Agita Lundberga un pedagogi ir uzperkami, jo saja skola macas 4 klases skolniece varda Eva Romanova kuras mate ir ietekmigs cilveks kurs ir sis skolas sponsors.Lidz ar to Evai nez no kurienes ir radusas tiesibas parkapt citu skolenu tiesibas-Fiziski, Morali aizskarot un Psihiski ietekmejot tos,ka ari aizskart bernu vecakus, nenesot par to nekadu atbildibu. Skoleni kuri tiek sadi aiskarti pat nedrikst sevi aizstavet, Jo tad tie tiek nolamati un tiek bridinati ka tiks izmesti no skolas, Jo skolas sponsoru nedrikst aizskart. Ari skolotaja nespej so situaciju atrisinat, jo baidas pazaudet darbu.Lidz ar to musdienas rodas bagato bernu visatlautiba. Zel ka ne tik ietekmigu vecaku berniem ir jacies, jo skolas direktorei loti patik panemt ''kukuliti''.

P patiess 01.10.2014

viss ir ļoti vienkārši. pirms vai pēc skolas, viennkārši anonīmi pazemo to debīlo skolnieci. viņa zinās kā tas ir un nekad to vairs nedarīs citiem. un pasaki savai atvasei lai sāk sevi aizstāvēt. neviens cits to nedarīs to viņas vieta 4 klasē.

P patiess 01.10.2014

direktorei vajag izdauzīt mašīnai logus

K kurmiskk 06.10.2014

Arī man ir pretenzijas pret 4.sākumskolu tieši disciplīnas jautājumā.2.klasē mācās tāds skolēns Toms Š., kurš atļaujas darīt visu kas vien ienāk prātā.Mežoņu skola.Vai tiešām Jūs gribat panākt to, ka skolēni aiziet no Jūsu skolas, to Jūs gribat, jeb jādara zināms Izglītības Ministrijai, bet tā tas neturpināsies..