JELENA SABLINA - ALTEYA

So ZURKU no "ALTEYAS" sauc JELENA SABLINA, un ja kads riske braukt caur so firmu, kuras pakalpojumi maksa 200Ls, tad so summu var ari nemaksat, pateiksiet, kad sadas summas nav un uzreiz tiks piemerotas "atlaides", vieniem jamaksa 150 Ls, citiem 100Ls. Uzdodot jautajumu, kapec tada pakalpojumu starpiba, tiek atbildets, kad ir dazadi darba deveji, patiesiba tikai viens, RODGERS. JO JELENA SABLINA SANEM GAN NO RODGERA, GAN NO SOFERIEM, KAS ATGADA CILVEKUS UZ ANKLIJU SAMAKSU PAR PAKALPOJUMU SNIEKSANU. UN PEC TAM DZIVOJIET KA GRIBAT. TO ZURKU NEVAR SAZVANIT, KAD VINA NEJAUSI PACEL KLAUSULI, PEKSNI SAK ZUST SAKARI, TIEK MESTA NOST KLAUSULE. TEL; +37167282159, offisa.

I

L laura 12.11.2010

ja šitadas lietas notiek minetaja FIRMA tad jasudzas prokuratura, un talak lai nemtu kompensaciju par to krapšanu !

V valerijis 12.11.2010

skatos ka JELENA SABLINAi firma galigi nevar uzticeties ! palasot komentarus un sudzibas .

L lija 13.11.2010

Šai firmai nevar uzticēties arī mani piečakrēja.

Informācijai : +371 26842990