Jekaterina Beļicko - Bojājums

Labdien visiem, tā kā esmu apmelota un par mani tiek izplatīta nepatiesa informācija, esmu spiesta ielikt foto un video kāda ir patiesība. Šis cilvēks man veica procedūru - ar matu krāsas noņēmēju kā rezultātā process nogāja greizi - nepareizi notonēja un visi matu gali aizgāja melnumā, tāpat arī matu saknes. Es raudāju viņas klātbūtnē, teicu - esmu melna, meta mana to apstiprināja, viņa man nogrieza daļu matus tik īsus, jo centās nogriezt tos melnos galus. Un pateica, ka lai galus gaišākus daūtu, man būs vēl jāsamaksā 70 euro, jo viņa darbu iz izpildījusi uz 100. Es apbrīnoju cilvēka nekaunību pēc visa šitā atļauties ielikt, ka es vēl esmu krāpniece. Devos pie diviem citiem speciālistiem, kuri apstiprināja, to ka viņa nepareizi notonēja un sabojāja manus matus tā, ka šobrīd tie ir jānogriež, un abi meistari pateica to, ka viņa vienkārši neprot šo lietu. Šī sieviete (Jekaterina Belicko) neiedvesa manī ticību un es nevēlējos atgriezties, lai viņa izlabotu situāciju, lai gan viņa, man pat nepiedāvāja to-pati prasīju. Fakts ir fakts, tā vietā, lai atgrieztu man visu naudu 240 euro - viņa man atgrieza tikai 100. Esiet piesardzīgi! Skarbi - bet patiesība.