Jēkabs Liepa - Krāpšana

02.un03. janvārī 2016. pilsonis Jēkabs Liepa personas kods (140895-*****) Rīga izkrāpa 450 eiro (02.01.2016)skaidras naudas un ar svešām elektroniskajām ierīcēm un kartēm noformēja naudas aizņēmumu kredītus firmās Vivus.lv (02.01.2016.) par 300,00 eiro un EVP INTERNATIONAL UAB par summām 378,00 un 422,00 eiro (03.01.2016.). Tos izņemot no bankomātiem.

J

S Snowy Snowy 27.01.2016

Pozitiva,jo dod iespeju cilvekiem lukoties uz faktiem ar skaidram acim.Ka ari informe cilvekus par apkart notiekuso...un varbut izdosies izbeegt nakamo personu kura varetu nonakt krapnieku lamatas...........;(

K Kristīne Donelīte 23.03.2016

Viñš ir notverts un saņems sodu! Nav vairs uz brīvām kājām!

J Jana67@ inbox.lv 17.06.2020

Kā Jūs ziniet?

I IeS 23.09.2023

Jēkabs Liepa turpina apkrāpt cilvēkus! Nu jau kopā ar savu civilsievu Annu Tkatcenko (dzimusi 18.12.88.). Sākumā Jēkabs zvana no it kā ārzemēm, lai izmitinātu savu Annu, kura it kā nevar sadzīvot ar vecmāmiņu, un savus 2 mazgadīgos bērnus. Sola atbraukt, noslēgt līgumu, samaksāt un tā dienu no dienas. Kad melu resurss ir izsmelts, tad iemet pastkastītē atslēgu, atstājot ar 700eur lielu komunālo parādu. Neticiet viņiem ne uz vārda!