www.sudzibas.lv Jēkabpils autobusu parks Nepieklājīga kasiere!

SIA "Jēkabpils autobusu parks" - Nepieklājīga kasiere!

Vēlējos izteikt savu negatīvo pieredzi ar Jēkabpils autoostas kasieri, ar kasieres indent. nr. JKB04 .
Atgadījums nr.1 : Pērkot biļeti lata vērtībā, mana nauda sastāvēja pa 2sant. Par ko viņa bija ļoti pārsteigta, kā es varu tādu naudu dot. Uz ko viņa man atteica, ka mani atcerēsies un kad man būs jāizdod nauda, viņa man ar izdos tādu naudu atpakaļ. Biju pārsteigta. Kā var kaut ko tādu teikt? Man tanī brīdī nebija citas naudas, labi ka vismaz tāda.
Atgadījums Nr.2 : Pirku biļeti kuras vērtība bija LS 1. Naudu iedevu pa 10 santīmiem, 20 santīmiem, 5 santīmiem un 2 santīmiem. Kasiere naudu paņēma bet otrajai kasierei smīnot teica(man dzirdot) krieviski " a krasivej denuzki netu?".
Tā kā nauda ir Latvijas īpašums tad uzskatu, ka tā izteikties par naudu nevar.

K

S sky 19.02.2011

s 4uvstvom jumora u Vas nav tik labi :))

Z Zinaida 19.02.2011

Zalj 4to tebja e64o v zopu ne pocelovali na pro64anie.

L lalalā 20.02.2011

neaizvietojamu nav---tāpat kā tās kasieres! šāda uzvedība ir pārkāpums!Vajadzētu sudzību rakstīt oficiāli ---tam autobusu parka īpašniekam --vai tik pašvaldība tā nav ---kam tas pakļauts!!!Un atbrīvosies kādam bezdarbniekam vieta!!!

T ToLalalā 20.02.2011

Drīzāk jālikvidē autoosta, kā tas ir citās vietās.