"Jekabpils autobusu parks"AS - soferi

Autobuss (marsruts 7004) Jekabpils-Rezekne kas iziet 7.00 pienak 9.15 (pec 1188 datu bazes) apstajas pieturas kuras vinam nav jaapstajas, uznem pasazierus kuri maksa bet invalidus triec ARA. Laikam sis soferits sadomajis prieks sevis nopelnit naudu!!!
Bagats nepaliksi bet darbu zaudesi...

I

# ##### 28.11.2010

T ev liekas---vajadzīga ārsta palīdzība:)))

N nutadbeidzot 28.11.2010

Ko muldi?! Ja šitā uzvedies autobusā, nav brīnums, ka šoferis dzen ārā!

Z zane 29.11.2010

Ja tu dzivotu kaut kur ārpus pilsētas diezvai tev patiktu ja tevi izlaistu tikai kādā pilsētas pieturā, tālu no mājām.
Tava sūdzība ir galīgi garām

A Andrejs 30.11.2010

Runa ir par invalīdu neuzņemšanu, kuriem ir tādas pašas tiesības braukt, kā pārējiem. Šoferītim nepatīk, ka viņi nemaksā, jo likums to viņiem nemaz neparedz darīt - pārvietošanās Latvijas valsts Republikā sākot no 2. grupas ir bezmaksas. Jūs saprotat, par ko ir runa? Šis šoferis brauciena naudu nevis nodod, bet bāž kabatā! Krāpjam valsti, priekšniecību un metam ārā invalīdus?! Ne par velti valsts kompensē viņiem pārvietošanos, vai ne? Tas ir no sērijas, pats mēsliem dzīvošu, un otram arī neļaušu dzīvot labāk! Kā Jūs varat būt tik neiecietīgi un domāt tikai par sevi (Patiesībā, par tikai par zaglīgu un ļaunu šoferi), un vai Jūs, komentētāji, kaut ko tādu atbalstāt?
Šī ideja aizstāvēt tādus izdzimteņus līdzinās, Bernanda Šova un dažu viņa laikabiedru gudrīšu runām. Jūs neesat diez ko gudri un atbalstāt nožēlojamu izdarību.

O Olga 30.11.2010

Man vairak Jekabpils autoosta nepatik komforta trukums.Ne kafijas automata nav, Narvesen vakara atri veras ciet un nav bagazas glabatuves.

: :)))))) 30.11.2010

Jā --jūtu līdzi tiem Jēkabpils šoferiem, , , jo lai pārvadātu šādu kontingentu----jābūt ĪPAŠI labai veselībai!!!

: :)))))) 30.11.2010

Andrej, esi gan tu ļoti nožēlojams, bet nu riebjas lasīt tavas jēlības, maigi izsakoties!