Jēkabpils autobusu parks - Slikts serviss

Vakardienā pēcpusdienā, ar savu sešgadīgo dēlu, izmantojām autobusa pakalpojumus ceļā no Gulbenes līdz Madonai, precīzāk, autobusa reisu Alūksne - Gulbene - Madona - Jēkabpils. Iekāpjot autobusā, Gulbenē, kā ierasts izmantoju savu 3+ ģimenes karti, jautāju šoferim vienu pieaugušo biļeti, ar atlaidi un otru bērnam ar 100% atlaidi. Šoferis izsita biļeti un aizgājām apsēsties. Pēc laika, kad visi pasažieri iekāpja, atskanēja skaļa, dusmīga balss - “jaunekli, kur tava biļete? ”. Sākumā nesapratu, kurš tiek uzrunāts. Pēc mirkļa šoferis pienāca pie mana bērna un ar jau pieminēto intonāciju un nu jau bļaujot uzdeva jautājumu atkārtoti. Dēls atbildēja: “man nav jāpērk biļete, mamma nopirka. ” dēls tika novests līdz asarām, šadu attieksmi negaidīju ne es, ne arī viņš... Šoferis pienāca pie manis, rupjā balsī noteica, lai nāku līdzi. Apsēžoties savā “tronī” bravūrīgais vīrietis man, gandrīz kā savai padotai, teic - “ jā, klausos... ”. Izstāstīju situāciju - ka jautāju divas biļetes, apsēdos un nepamanīju, ka bērnam netika izsniegta biļete, uz ko saņēmu paviršu atbildi - “es nedzirdēju. ”
man rodas liels jautājums - vai tiešām šāda attieksme no vadītajā puses ir pieņemama, pietam pret mazu bērnu? Vai mēs, pasažieri, neesam pelnījuši pieklājīgu attieksmi? Kauns...

12.04.2020

I Indrix 14.09.2023

Sveiki! Ļoti nepatīk kad vairāk nekursē šis autobusa maršruts ! Būtu daudz pasažieru! Tai skaitā arī es ar māsu! ,bet tgd no Gulbenes nevar ar AUTOBUS NORMĀLI TIKT UZ JĒKABPILI! SKUMJI , ĻOTI SKUMJI!