Jēkabpils autobusu parks - Krāpšana

Labvakar! Šodien 10.11.2019 Jēkabpilī kāpām iekšā autobusā nr5 akurātera iela 15: 37. Es kā mamma ar ratiem kāpu pa vidējajām durvīm, tikmēr meita gāja pirkt biļeti gan sev, gan man. Meitai rokā bija sunītis chihuahua mini 1,5kg. Meita uzrādīja skolēnu apliecību, vēlāk šoferis nelāgā tonī vaicāja-“sunim biļeti taisies pirkt? ”meita izmisumā iedeva naudu. Kā jau teicu, biju ar ratiem, tādēļ kāpu pa vidējām durvīm, meita atnāk izmisumā un saka, ka šoferis pieprasot naudu par suni, biju aizdomājusies un nepievērsu tam īpašu nozīmi. Tajā laika autobusā, kurā bija cilvēki, mēs stāvam un gaitam. Iziet šoferis un jautā-“sieviete jūs biļeti taisaties birkt? ”bērns iedod biļeti un es dodos pie šofera un uzrādu to. Viņš uz paaugstināta balss toņa man jautā-biļeti sunim taisaties pirkt? Uz ko es pieprasu uzrādīt dokumentus, kur būtu uzrādīta informācija par suņu pārvadāšanu. Uz ko šoferis vārdā edgars atbild-šis nav mans autobuss, es varu piezvanīt kontrolerei. Es piekritu. Kamēr šoferis zvana kontrolierei, mēs vēl joprojām stāvam un autobuss nekustas, kamēr man bija mazs bērns, kurš ļoti sasvīda. Pa telefona sarunu edgars pajautā vai par suņu pārvadāšanu ir jāmaksā, uz ko tālrunī es dzirdu-jā, jā, protams, kur netika noskaidrota nekāda informācija par suni. Sarunu beidzot es sniedzu šoferim naudu. Šis ir mans pirmais negadījums ar jēkabpils autobusu parku, kurā jūtos vārdos neizsakāmi cik neerti, līdz šim bija tikai pozitīvas emocijas un laipni šoferi, lūdzu sodīt šoferi par ļoti nepieņemamu uzvedību ar klientu un attieksmi pret mani un manu meitu un nelāga balss toņa izmantošanu. Saņemot naudu un iedodot biļeti šoferis saka-nepaņemot naudu par jūsu suni, man to naudu izskaitīs no algas”. Izkāpjot no autobusa es uzzvanīju Jēkabpils autoostas dispičerim, kur mani ļoti laipni uzklausīja un nomierināja kāda ļoti laipna sieviete, par ko vēlētos pateikt tiešam lielu paldies! Sieviete uzreiz atvainojas un piekrita, ka šoferis šajā situācijā ir rīkojies nepareizi un uzzvanīja šoferim un ieteica kā rīkoties tālāk. Lūdzu atrisināt šo situāciju par nelikumīgu naudas kasēšanu.

10.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Komentāri (9)

R Rihards Krums 08.08.2019
Slikta apkalpošana

Rupjš un neadekvāts autobusa vadītājs Jēkabpils - Madona 772703. Nevarēja izdot 0.85 centus. Nācās uzklausīt pārmetumus par to ka vajag būt tiesai naudai un ka es kaveju viņa laiku.

R Rihards Krums 08.08.2019
Slikta apkalpošana

Rupjš un neadekvāts autobusa vadītājs Jēkabpils - Madona 772703. Nevarēja izdot 0.85 centus. Nācās uzklausīt pārmetumus par to ka vajag būt tiesai naudai un ka es kaveju viņa laiku.

A Arrabeska 10.11.2019

Suņu pārvadāšanu sabiedriskos transportos vispār vajadzētu aizliegt ar likumu !

Oļegs Zatlers 10.11.2019

Es šoferim prēmiju iedotu. Sabiedriskais transports nav domāts lopiem.

Entuziasts 10.11.2019

Šoferis rīkojās pareizi, par dzīvnieku pārvešanu ir jāpērk biļete.
+ nevajag spekulēt uz to ka esat māte.
+ ja neapmierina vīrieša runas veids meklējiet psihologa pakalpojumus.

K Kurmis897 10.11.2019

Godīgi, pirmo reizi dzirdu, ka kāds ir sašutumā (un vēl raksta sūdzību!) par to, ka dzīvniekam jāpērk biļete. Ikviens, kurš brauc ar sabiedrisko transportu un tajā pārved dzīvnieku, pērk biļeti, kā arī uzrāda potēšanas pasi un pārējos nepieciešamos dokumentus, kā arī pērk biļeti bez ierunām. Tas ir jāzin, ja brauc ar sabiedrisko transportu, jo ir pienākums zināt. Dotajā gadījumā dispečere noteikti sievieti mierināja, jo neviens negrib neapmierinātus klientus, tomēr šoreiz taisnība ir šofera ziņā. Viņš godam pildīja savus pienākumus. Tomēr sievietei, kas uzrakstīja šo sūdzību: nekas Jūs neattaisno pienākumu nepildīšanā.

R RXX 10.11.2019

“Uz ko šoferis vārdā Edgars atbild-šis nav mans autobuss,es varu piezvanīt kontrolerei.Es piekritu.Kamēr šoferis zvana kontrolierei,mēs vēl joprojām stāvam un autobuss nekustas,kamēr man bija mazs bērns,kurš ļoti sasvīda.”
Labais.

S Siikaa22 11.11.2019

Uzskatu ka šoferis darìja pareizi , suņus rokās bez piemārota boksa , vai pat uzpurņa nevajadzētu vest autobusos kur ir cilvēku plūsma , dzīvnieks var reağēt dažādi .

U Ugis Abolins 12.11.2019

Es, domaju, ka nav ko vadat savus miljos dzivniekus, taja pederastu un ljauno cilveku, lopvedeja, autobuss ir domats prieks zemaka sociala slana, kurs ir tals no dzivniekiem, un kuriem pasiem, butu ikdiena janesa uzpurni!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes