www.sudzibas.lv Jēkabpils autobusu parks Agresīvs un nelaipns šoferis

Jēkabpils autobusu parks - Agresīvs un nelaipns šoferis

Maršruts Rīga-Preiļi-Aglona, 11. Jūnijā 2021, atiešana no Rīgas 16: 05.
Agresīvs, uzvilkts un nelaipns šoferis. Nesveicinās, uz “labdien” neatbild. Pļaviņās, kur notiek ielu remonts, ļoti grūta izbraukšana, brauktuves vidū bija nokritusi ceļa zīme. Šoferis nolamājās trīsstāvīgiem mātes vārdiem un, durvis aizcirzdams, nikni nesās nokritušo zīmi novākt. Mani ne īpaši uztrauc lamāšanās, bet uzvilkta agresivitāte gan. Kāda Dāma no pasažieriem lūdza iespēju pļaviņās aiziet uz tualeti. Šofera atbilde: “iesiet kaut kur krūmos, te jūs man pusstundu staigāsiet. ” tā arī nesapratu, kāpēc lai kāds pusstundu vazātos ap pļaviņu dzelzceļa staciju tāpat vien? Dikti necilvēcīga un pazemojoša attieksme. Izlaida dāmu gan pirms Jēkabpils pie kafejnīcas uz labierīcībām, laikam apžēlojās, bet priekš kam iepriekš likt piedzīvot otram cilvēkam tik nepatīkamu epizodi?
Kopumā radās iespaids, ka šoferim ir noriebies savs darbs, cilvēki un dzīve kā tāda un viņš labprāt ar autobusu un mums visiem iebrauktu pa taisno Daugavā, jo visi un viss riebīgi.
Lūdzu, palīdziet saviem šoferiem justies laimīgākiem un novērtētiem! Un, lūdzu, atjaunojiet 10 minūšu pauzi maršruta laikā, kur cilvēkiem aiziet uz labierīcībām, nopirkt ūdeni, izlocīt kājas. Jābrauc tomēr ir 3h30, līdz aglonai visas 4h. Kur pazuda šī pauze, kāpēc vairs nav?

11.06.2021

K

B Bez vārda vārds 12.06.2021

Par daudz negācijas no jums paša nāk. Pirms ceļa jaiet uz wc. Un 4h bez kaaju izlociishanas var mieriigi iztureet.

G Gulbenietis 12.06.2021

Kur palika brīvstunda priekš akvaparka? :D

S Sandris Saulītis 24.11.2021

Var nosūtīt Rīgas SAO autobuss direktors vai autobuss firma direktors sasniedz atsauksme, kas īsti notiek noskaidrot, viniem var nosodīt autobuss šoferis var algas atnemsana mīnuss

G Gulbenietis 24.11.2021

Raksti krieviski, Saulīti! :D