Jēkabpils Autobusa Parks - Nelaipnais šoferis

Vēlētos informēt par situāciju, kuru šodien piedzīvoju divkārši.Dodoties no bērnudārza, kopā ar meitiņu mājup mums nācās izmantot sabiedrisko transportu nr: 1.Iekāpjot autobusā bija jāsastopas ar ļoti nelaipnu šoferi, sev pirku biļeti, bet bērnam šoferis jau redzot, kad kāp bērns iekša(vismaz tā ir bijis līdz šim,cik biju braukusi kopā ar meitu,vai arī ja viņa pati paprasa, sarkano biļeti šoferis iedod, bez paskaidrojumiem).Šis gadījums bija izņēmums, mums pat negribēja dot, pateica lai ātrāk, neaizkavējot rindu, ka viņš steidzas. Aiz manis bija tikai 2 cilvēki.Nu tā mēs braucām, izkāpām pieturā, kurā vajadzēja, un takā tas piemirsās.Bet nācās vilties, ka pēc stundiņas devāmies uz autobusu pieturu, gaidījām autobusu.Pateicu lai meitiņa ir pieklājīga, paprasa biļeti,.Un kā par spīti, tas pats "ļoti " laipnais šoferis!!!!Un situācija identiska,tas pats kas iepriekš, tik vēl piebilda par slidenām ielām.Meita palūdz biļeti, bet viņš man atbild, ka man jāprasa, kāda nozīme, ja bērns ir spējīgs pats paprasīt biļeti,murgs kaut kāds.Sadusmoja mani kārtīgi, pateicu, ja nemāk saprasties un komunicēt ar cilvēkiem(tajā brīdī pasažieriem)tad nav jāstrādā tādā darbā, un izgāst dusmas uz citiem cilvēkiem.Vēl viņa paziņa , kas tobrīd sarunājās ar šoferi, pēc mūsu sarunās, savā sarunā piebilda :"Tevi labāk nesadusmot......" ko tad, rokas palaistu.Esmu šausmīgi vīlusies,tā jau ļoti reti izmantoju sabiedrisko transportu, bet no šis dienas centīšos vispār neizmantot,labāk pārvietoties ar kājām.Un šis konkrētais Nr:1 autobuss ar nr:FH1421, 19.februāris, laika posms no 17-18. Kauns, par tādiem šoferiem, agrāk bija daudz jaukāki un pieklājīgāki.