JCB AGRI SIA; Kapro SIA - Nemakastaji !!!

Gribu pabrīdināt visus ka strādāt ar šo kompāniju var TIKAI ar 100% priekšapmaksu.
No 12.07.2011 mums paliek neapmaksātas 50 % no rēķina par izgatavotiem reklāmas materiāliem, (karogiem, plakātiem)
No sakuma sasolīja maksāt pa daļām, pēc tam vispār ne cel telefonu uz e- pasūriem ne atbilde.
Tocno nevar ticiet tiem vārdiem ko teic „ priekšniece”
Diana Jemeljanova | "KAPRO EESTI" OÜ board member | mob.: +371 28323868| tel.: +371 67969840 | fax: +371 67969841 |www.kapro.lv

Lai vīniem veicas ! bet tāda gadījuma lai vīni un līdzīgie vīnam zina – tālāk būs nepieciešamība runāt ar Creditreformu.

C Cilvekss 10.04.2012

Pilnīgi piekrītu, ka šis ir krāpnieku kantoris.. Diemžēl esmu uzrāvies.. Neiesaku nevienam saistīties ar JCB Agri, Kapro, Diagro, vai jebkuru citu kompāniju, ko Raitis Arbidāns, Diāna Jemeļjānova vai brāļi Halipājevi paspējuši nodibināt..