www.sudzibas.lv J&b Lef SIA Neizmaksā algas

J&b Lef SIA - Neizmaksā algas

SIA J&B Lef ,Šī uzņēmuma vadītājs Jānis Bērkulis.
Viņš strādniekus nodarbina Dānijā , Mūrnieki ,Namdari , bet līgumus noslēdz, pa minimālo darbu sumumu kas ir mums LV , un ,kā palīgstrādnieki ,bet strādā ,ka meistari bez brīvdienām vienīgi ,ko nodrošina ar vagoniņiem . Jauniņiem lai atbrauktu uz DK ceļu atmaksā ,bet kad pienāk ilgi gaidītā algas diena viss tiek atvilkts pat mistiskie nodokļi kas tiek izlaisti caur citiem kontiem lai mēs saņemtu galu rezultātā nav par ko aizbraukt mājās . Dzīvojam pat, pa pusotrai nedēļai needuši ,jo bija visādi aizbildinājumi Dānis neesot pārskaitījis tad nav vēl nauda izgājusi caur citiem kontiem . Uz svētkiem vispār atstāja bez naudas ,bet pašam ar savu draudzeni sanāca aizbraukt ceļojumā uz Spāniju .
Vārdu sakot rēķinieties nosākuma solīs 140kronas stundā atmaksātu dzīves vietu ,bet rēķinieties kad tas ,ne kad nenotiks viņu ar draudzeni prioritātes ir pirmā vietā !kad pienāks algas diena tas ir apmēram pēc 2mēnešiem būs atvilkti līguma oficiālais nodoklis + atmazgātā naudas nodoklis, ko maksā mums neoficiāli par ceļu ,par dzīvošanu un vēl kaut kas mistiskie atvilkumi beigās kapeikas ,bet ,ja paziņosiet ,par to ,ka esat neapmierināti tad nesaņemsiet ,ne kapeikas ! Tā kā esiet piesardzīgi apdomājiet kārtīgi jau daudzi aizgājuši pat sūdzējušies valsts iestādēs !