J&b Lef SIA - Krāpšana

Sākumā sola algas no 2000-2500 eiro jo darbs Dānijā tad kad nokļuvis tur izmaksā pa avansiņiem
līguma norādīts nieka 400 ne kādas komandējuma naudas ne kas, algu solās parasti izmaksāt tad kad objekts pabeigts 5 dinu laikā. un kad nodod objektu tad sākas kavēšanās līdz 2 nedēļām un kad pienāk maksāšana viss ir ačgārni velk nost mistiskus nodokļus un atvilkumus un beigās nevis algu saņem reizi mēnesī bet 1,5 vai pat aiziet līdz diviem mēnešiem un no solītās algas ir tikai puse atrunājot to ka tā nav teicis, vai darba apstākļi ir pa 12-14 st dienā gulēšana vagoniņos visi padotie viņam ir niecības vienīgais viņš ir profesionālis kaut no būvniecības neko nepārzina.
Neuzķerieties nožēlosiet.

J

L LV-DK 09.03.2017

Beidzot kāds ir saņēmies pateikt patiesību par, šo J.Bērkuli, kā paverdzina ,izmanto cilvēkus !

S Stiivais 11.03.2017

Veci cepuri nost laikam miikstie esa tomer mums ir beizejas situaacija , noliec Berkuli pie vietas !

J JB lef 1999 13.03.2017

Zini ko Juri Tišler ja pats esi neveiksminiegs tad tava vaina. Un beidz izmantot to cilvēku segvārdus kuri strādā un normāli pelna. Par šo ierakstu tiks ierosināta lieta. Tā tik turpinat ar savu krāpniecisko sievu. Un ja kādam intrese ierakstie meklētājā Juris Tišlers un visu sapratīsiet.

L L.C.P 13.03.2017

JB lef 1999 Ar kādām tiesībām Jūs mani tagad iejaucat ,aizskarat ?
Atradies varonis, strādnieks,godīgais atbildīgais iejaucot darbinieku dzīves biedrenes ! Es Jūs pašu iesūdzēšu par goda un cieņas aizskaršanu ! ( Ko man tagad Jūsu draudzeni arī tirzāt ,mani bērni viņu ļoti labi pazīst ) Man Jūs žēl ,ka tik zemu var krist, nožēlojami var rīkoties ! Mans vīrs ir godīgi parakstījies neslēpjas un neliekuļo ! Skatoties komentāros neesat ne kādā cieņā ! Un nevajag visus savus ragus, nagus novelt uz citiem ! Ja jau esi tik kārtīgs, godīgs kāpēc par, ko Jums SIA J&B LEF uzlika sodu VR VDI un nosūtīts uz tiesu ...

M Modris.J 14.04.2017

Vai tiešām cilvēki var tik zemu krist ?
Apmelot publiski personu, uzņēmēju, kurš ar saviem spēkiem nodibinājis uzņēmumu svešā valstī, nevienu nepazīstot. Ar savu pārlieku labo sirdi dod iespēju strādniekiem nopelnīt vairāk priekš pašu, un to ģimeņu iztikas. Dod avansus, ja laipni palūdz, kas priekšniekam nebūtu jādara. Šie avansi, labā, cilvēciskā izturēšanās tiek veikta maksimāli, lai strādnieks, kurš aizbrauc uz Dāniju, svešu valsti, tiktu maksimāli nodrošināts ar drošības sajūtu, un tāda tiešām tiek piešķirta.
Tas, ka ir tādi kadri patrāpījušies kā šis Juris Tišlers, mani nepārsteidz. Ir cilvēki - līderi, un ir cilvēki - padotie, kuri var strādāt parasta mirstīgās darbu - darīt to, ko liek. Un pat tad 10 reizes jāpārmēra, pirms nogriež. Šādi cilvēki redz netaisnību visapkārt sev. Kaut gan nesaprot, ka viss notiek pēc pašu nopelna. Ja palūdz avansu, to nodzer, vai neatstrādā darbā pietiekoši (jo maksā uz padarīto), tad tas ir loģiski, ka cerētā summa algas dienā būs krietni mazāka, jo, kā varam logiski izspriest , šis atalgojums jau tika saņemts priekšlaicīgi.
Īsti vairs nav vēlmes šajā lietā ko piebilst. Ir redzams, kurš runā taisnību, un kurš burtiski rakstiski apmelo nevainīgu cilvēku. Karma par to parūpēsies šā vai tā.
Šādiem cilvēkiem kā Juris Tišlers nekad nebūs labi. Es viņu varētu pielīdzināt vienai pensionārei, kura dzīvo pretī mājā, laukos - dzīve apkārt dod iespējas, pozitīvismu, bet iekšēji šī vecā kundze vienmēr būs neapmierināta ar savu ikdienu, jo pati sēž uz soliņa caurām dienām un čīkst , ka dzīvē nekas neiet. Un visi cilvēki apkārt arī ir slikti.

L L.C.P 22.04.2017

Cik godīgs, ja pat savus radiniekus apkrāpj , melo un parādā !?????????????

J juris 27.04.2017

Neslēpies aiz kreisajiem vārdiem jo Modri nevienu neatceros un lai te otru nomelnotu.
Jūs gan izklausāties pēc tirgus vecenes viena tante teica otra teica.

T Tm76 14.04.2017

Melis un krapnieks winjs...ja miesigiem radiniekiem newar paradus atdod..tas tik normali un kur wel citiem algas maksas

L L.C.P 22.04.2017

Un pirkārt ,Kā Jūs varat spriest par J. Tišleru, ja Jūs viņu nepazīstat , jo Jūs kā tādu Modra nebija kopā ar viņu DK !? Otrām kārtām mans vīrs praktiski alholu nelieto ! Treškārt es katru vakaru ar vīru sazvanījos skypā to kad J. Bērkulis aizbrauca uzmeta savus darbiniekus uz LV viņa idiālie strādnieki dzerstījās auroja un mans vīrs sēdēja dīkstāvē ,jo šoferis tai skaitā sēdēja uz korķa ! Ceturkārt, ja būtu tik godīgs tad nebūtu ,ne parādi nodokļos un sodu sankcijas no darba inspekcijas un vēl priekšā tiesa ! Tā kā paklusējiet nezinot apstākļus no abām pusēm ! Un jau daudz ko izsaka fakts ka ir pat parādā radiniekiem un melo , viņu viedoklis !