Jaunu Rakursi - Nolaidība

Labdien!
Mīļie cilvēki-ja vēlaties tikt piekāsti, tad laipni lūgti uz kaktu kantoreli "Jaunu Rakursi".
Ir ekskursija uz Lietuvu, cilvēks, kuram šis ceļojkums uzdāvināts dzimšnas dienā, brauc iepriekšējā diena 200km uz Rīgu, maina naudu litos utt., un te-19h pirms izbraukšanas zvans"Ziniet, nebūs ekskursijas, mums te ķibeles."
Ziniet, ar kuru galu viņi domā, nav skaidrs, jo-tā ir problēma pazvanīt dienu iepriekš?Ja ekskursija būtu tepat LV, tad vēl nekas.Saprotams, ka mēdz gadīties, nenokomplektējas grupa utm.BET- KĀPĒC PAR TO NEVAR BRĪDINĀT ATRĀK????!!!Acīmredzot viņi nezin, kas ir korekta attieksme pret klientu.
Vajadzēja mums klausīt intuīcijai, kad ieraudzījaām to kaktu kantori.Būs vien jāiet labāk uz IMPRO.

G