Jauntilmači - nelaipnība

Tika noīrēta pirts Kolkas pag. Košragā "Jauntilmačos".
Saimnieka attieksme bija rupja. Pirts bija iekurināta (bet neviss tādā karstumā kā pirts, bet kā istaba). Priekštelpa vispār nebija sasildīta (visi sedejām jakās). Saimniekam prasījām malku, lai var kārtīgi izkurināt pirti un iekurināt kamīnu, lai arī priekštela būtu silta.. bet atbilde bija "malku nedošu". Pēc ilgas sarnas tomēr saņemām vienu mazu klēpi malkas.
Par 40LVL, mēs saņēmām pirti (istabas situmā), aukstu priekštelpu, pāris pagales malkas, nesakārtotu dušu, wc- ārā.... vispār jau pilnīgi neatbilša cena... priecājāmies, ka tikām prom no tāda cilvēka...
Ar tik rupju saimnieka attieksmi sastapāmies pirmo reizi, nekad vairs turp nebrauksim un arī citiem neiesakām.

R