Jaunlazdu ciems, Krustkalni - Apsaimniekošana

Labdien, šodien nokaitināja līdz pēdējam.
Dzīvoju kopš 2017. Gada februāra beigām jaunajā, skaistajā ciematā krustkalnos, jaunlazdu ciems (pie a7 rimi)
kad ievācāmies, tika konstetēts, ka dzīvoklī nedarbojas (vannas istaba) nosūcējas un siltā grīda.
Neko, solija ka tuvākajā laikā sataisīs. Vannas istabas nosūcējs beigu beigās izrādījās, ka nebija pat iebūvēts - to sataisīja un risinājumu ka siltā grīda neiet, piedāvāja pieskrūvēt pie griestiem infrosarkano sildītāju, no tā kategoriski atteicos.
Tad nu tā, ir pagājuši 9 mēneši. Šo 9 mēnešu laikā tika solīts no nedēļas uz nedēļu ka sataisīs, gan zvanijām, gan rakstijām e-pastus. Bet nekā, kad nu jau esam izlēmuši ka iesim prom, jo solijumi no viņu puses ir tik daudz, bet darīšanas nekādas. Trīs dienas atpakaļ viņi atcerējās, ka mums tak grīda neiet.
Protams, kam mums tagad vairs grīda, ja ejam prom.
Jautājām kā ar pirmajām maksām? Drošības naudu utt. Jo neuzskatu ka viņi ir tiesīgi paturēt drošības naudu, ja nenodrošina to ko tik skaisti reklamē.
Viņi atbildēja. Ka nē, neko neatgriezīs.
Ziniet, es nevienam neieteiktu tur dzīvot - apsaimniekotāji sola tik solijumus, maksājumu tarifi mainās ar katru mēnesi un ja tu neizmanto liftu, tikvaitā par to maksāsi.

Papildināts zīlonītis 22.11.2017

dzīvoklis atrodas 1 stāvā

Z

TasEsLV 22.11.2017

Viss pārējais saprotams ,bet par liftu.. atvaino piedod. klāt jāstāv visu laiku ,lai nokontrolētu izmanto vai nē?

D Dontkillmyvibe 22.11.2017

Dzīvojot pirmajā stāvā ir absurds maksāt par liftu