www.sudzibas.lv Jauniešu darba prakse neizmaksātās stipendijas

Jauniešu darba prakse - neizmaksātās stipendijas

Jau 4 mēnesi strādāju šajā "unikālajā" projektā - Jauniešu darba prakse, kuru nodrošina Eiropas fonds un NVA. Nevienu mēnesi nav bijis tā, ka NVA pildītu savus līguma nosacījumus - izmaksāt stipendiju līdz katra mēneša 15. datumam 120- ls apmērā. Ir 19. datums, bet stipendijas atkal nav, un tā katru mēnesi, un aizbildinās ar to, ka radušās tehniskas problēmas utt, bet tā nav mana problēma.. Ja līgumā ir teikts, tad lūdzu!!! Tā jau šie 120 ls ir smieklīga nauda par 8 h dienā, mēneša garumā, bet ja pat valsts konkrēti ņirdz sejā, tad kāda motivācija ir palikt šajā "super" valstī? Šis projekts it kā paredzēts jauniešu "noturēšanai" Latvijā, bet kāda gribēšana ir te strādāt? Par smieklīgajiem 120 ls, kurus pat nevar izmaksāt laicīgi. Rūgti smiekli nāk, patiesībā..

K

K Kaulainā 19.04.2011

Tā tik vēl trūka, lai visiem ubagiem maksātu naudu.Naudu jau sen ir sadalījuši projektu vadītāji ar augstām amatpersonām.Jūs šinī valstī neesat un nebūsiet vajadzīgi.Nākošajā reizē jums iedos saziepētu virves galu.

* ****** 19.04.2011

Nedzen tak tik nikni visus projām.Paliksim tikai mēs abi, ko tad darīsim?Tad tik ziepi redzēsim.

V Viesturs 19.04.2011

Nu nezinu. Es arī strādāju jauniešu praksi Rīgā, bet ar naudu nekāda problēma. Varbūt tomēr vainīgs uzņēmums kurā Tu strādā. Jo NVA parskaita uzņēmumam, un uzņēmums otrā dienā Tev. Drīzāk bija problēma šo praksi dabūt, jo nogaidīju 4 mēnešus kamēr tiku.

K Karolīna 19.04.2011

Kā var būt uzņēmums vainīgs, ja uzņēmumam vienk. neieskaita šo naudu?? šodien pat zvanīju uz NVA, kur man atbildēja, ka rīgas biroja ir tehniskas problēmas, tāpēc netiek ieskaitīta nauda nevienam. Jums noteikti vienk. paši darba devēji ieskaita naudu no sava maka, neskatoties uz to, ka nva vēl nav ieskaitījuši..

M Marta 19.04.2011

Līdzīgas problēmas ir arī augstskolu studentiem, kuriem ir līgums ar NVA par ESF stipendijām. Reta ir tā reize, kad stipendijas tiek pārskaitītas līgumā paredzētajā termiņā. Bet tas jau kā visur mūsu valstī - birokratijās un papīru kalni, bet tajos apstiprināto neviens neievēro...

L Liva 22.04.2011

Piekritu.. man ari ir tiesi tas pats.. un si menesa alga vel pat tagad izmaksata.. labakaja gadijuma bus pec [slēpt]@

č Čoms 22.04.2011

Par praktikantiem nospļauties, galvenais, ka darba devējs ar vajadzīgajiem ļautiņiem to Eiropas naudu ir saņēmuši.

Z zuzite 28.04.2011

Mums NVA laicigi parskaita darba devejiem naudu lidz 15 datumam, tikai musu darba deveji nevar parskaitit naudu, vai skaita ari pa dalam, smiekligi jau ir ka ta var nirgaties par cilvekiem!!!