www.sudzibas.lv Jauniem algas aprēķini uz 2011.g. Jaunie nodokļi aprēkinot algu

Jauniem algas aprēķini uz 2011.g. - Jaunie nodokļi aprēkinot algu

Mēģināju aprēķināt sev algu pēc pieņemtajiem, jaunajiem nodokļiem. Strādājošajiem, normālajiem ļautiņiem alga būs mazliet lielāka, kā2010.gadā. Bet strādājošajiem invalīdiem-aldziņa janvārī būs mazliet mazāka, kā decembrī. Vai tiešām tik daudz strādājošo invalīdu ir, lai palīdzētu pārējiem?

G

Slimais...

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Stūlabis parazīt beidz īdēt un sāc kautko darīt lietas labā.

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Tādi ienākumi kā man tev var tikai sapņos rādīties:D tāpēc arī varu caurām dienām sēdēt te un norādīt tev kur ir tava vieta, tākā nelec augstāk par savu pakaļu. Piegriezušies jau šitie plikadīdas īdētāji kas vaino visus par to kur ir nonākuši. Ēd sniegu vismaz kaut kāda jēga būs no tevis, pabira...

T ToČangalsPleška 06.01.2011

Tik zema līmeņa pajoliņam to nesaprast, bet spriest pēc sevis tu gan esi sācis ļoti bieži.

A Aivars 12.01.2011

Kādam jau mūs jāstutē-no ko tad vēl varētu paņemt. Invalīdi-turaties-būs mazāki izdevumi aptiekā!