www.sudzibas.lv Jaundobeļi Saimnieki apzog galdu

Jaundobeļi - Saimnieki apzog galdu

Svinējām kāzas viesu namā "Jaundobeļi". Saimnieki piedāvāja izvēlēties ēdienkarti 10-12Ls no cilvēka, kad vaicājām vai pietiks ēdamais atbildēja, kad galds būs bagātīgs, nekad ne vienam nav pietrūcis.Jā galds bija labs, jo mums vēl bija līdz dažādi gaļas ēdieni pasūtīti no citas kafeinīcas.Bet pēc pāris stundām ēdamais un dzeramais sāka strauji pazust.Jo mičošanas laikā visi bijām izgājuši no zāles, kurā bija klāti galdi.
Par to laiku saimnieki nesa prom, ko vien var aiznest.Un otrā dienā lika mums atkal maksāt par tiem pašiem salātiem, ko pa nakti bija nozaguši. Kā izrādījās mēs neesam vienīgie, kurus svinību laikā apzaga.Par telpām un ēdienu bija samaksāta liela summa, kāpēc vajag tik negodīgi rīkoties???vai tiešām 30-50Ls dēļ vajag graut savu reputāciju???? Zinu, kad "Jaundobeļos" neko vairs nesvinēšu un draugiem arī neieteikšu.

- ------------ 19.08.2010

"Jaundobeli

A aivija 25.06.2011

Tikko Jaundobeļos nosvinējām meitas kāzas. Vienkārši fantastiski. Gan apkalpošana gan saimnieks un saimnieces - super. Telpas jaukas, viss tik sirsnīgā un mīļā atmosfērā. Liels paldies saimniekiem. Ēdieni bija ļoti gardi, nekur nekas nezūd, saimniecītes pat atļauju prasa lai ēdienu varētu ielikt ledusskapī, vasara taču. Svinējām trīs dienas. Ēdām dzērām līksmojām. Tikai pozitīvas emocijas. Paldies saimniekiem par jaukām telpām, par mīļo un sirsnīgo uzņemšanu un apkalpošanu.
No sirds paldies!
Ar cieņu Aivija.

L LADYa 05.10.2013

svinejam kaazas tur shovasar. otrreiz shaja vieta vairs nekad kaaju nespersim. viesmilji ubago alkoholu nevis tikai prasa. numurinji, kas bija maksas, ljoti primitivi, durvis nav aizsledzamies, septinjos no rita var ievelties istaba jebkurs kazu viesis kaa tas musu gadijuma ari notika. tapat ari numurinjos nav dusas. vienaa taa bija, toties siltaa udens nebija. pazuda ari viena kaazu davana ljoti mistiskaa veidaa. kopuma ljoti daudz negativu lietu, kas ari izskaidro faktu kapec shis viesu nams bija pieejams, kad visi citi jau bija norezerveti..

F Freja 05.09.2014

Njā, tikko saņēmām interesantu vizītkartes piedāvājumu no Jaundobeļiem ar Geocachinga starpniecību...
JA VAJAG MEITENES, ZVANI...
Cerams, tas bija tikai joks...

M Maxim666 27.11.2014

2014 года, отмечали свадьбу. Место очень замечательное, красивая природа, созданы все условия для достойного отдыха. Кухня, обслуживание, украшение и оформление зала, всё выполнено безупречно, красиво и профессионально. Обслуживали нас прекраснa, таких добрых и отзывчивых людей редко встретишь в наше время. Все гости чувствовали заботу, на протяжении всего времени пребывания нас в этом удивительном месте. Цены очень демократичные. Место удивительное. Рекомендуем побывать всем в этом сказачном месте. Моя семья и все приглашённые гости, остались довольны!!!

M Maxim666 27.11.2014

A Aivarsss 20.06.2015

Mjā, skatos saimnieks arī intensīvi seko līdzi un raksta pozitīvas atsauksmes! :) Nebrauciet! Apzog, uzmācas meitenēm, kas noklīdušas vai pat pats pasauc malā, lai uzmāktos... Tualetes nav, vispār, Juri, Tu laikam esi laimes krekliņā dzimis, ja tik ilgi esi novilcis! Ja nebūtu blakus ciemiņi, es Tev būtu nedaudz pamācījis dzīvot tikli! Nebrauciet pie šī slimnieka! Vispār būs kādreiz jāaizbrauc pie Tevis bez ciemiņiem! Tagat nav laika...

P putnsss 20.06.2015

pasi raksta!!! tas tak redzams, seviski no maxim666 un aivija

A Agnese 29.11.2017

Svinējām savas kāzas, nesen! Teikšu kā bija! Bija šausmīgi, māju, kuru par atsevišķu summu noīrējām viesiem, bija netīra, līdz plkst 2:00 naktī tikai kurināja un ne uz pilnu klapi tika kurināts, daži viesi pārsaluši, bet solīja siltu! Tolete šausmīgi netīra, paši saucàm saimnieku, lai iztīra, kaut ko iztīrīja , bet ne kà nākas. Gultas veļas nemainītas, smirdīgas, šausmas!
Jaunlaulàto nummurā, tiešām viss netīrs, putekļains, labi ka mums vedēji nopirka atsevišķu
segu un gultas veļu. No rīta siltā ūdens nav, dušā nevar ieiet, drausmas!
Galds ar nebija tik garšīgs!
Tas viss kompleks ir nolaists, atieksme nav laba!
Neiesaku nevienam tur kko svinēt , man kauns no viesiem, jo daudzi teica, ka šausmīgs “pritons”.

C choco 22.08.2018

Putekļsūcējs būtu īstais draugs visiem zirnekļutīkliem un citiem kukaiņiem,bija ļoti nekomfortabli gulēt zinot,ka istaba pilna ar dzīvu radību. Vanasistabā dušai antisanitāri apstākļi. Cūcības! Netīras baseins! Fuii!

R Rita1 11.11.2019

Svinējām kāzas viesu namā Jaundobeļi, viesu nams uzlabots, kā arī pasūtījām dekoru citur un tur piesieties nevar, viss bija ļoti labi, svinējām 2 dienas, neko slikti teikt nevar, ja nu vienīgi gribēj;as lai numuros ir tīrāk un labāk.

runājot par ēdienu, nekādā gadījumā nepasūtiet tur ēdienu, jo mūsu situācijā izstāstīja plaši un pasakaini, jo pasūtījām lielas gan zivju,gan gaļas plates bet realitātē par to naudu ko samaksājām var teikt, ka ēdiena nebija, ne tikai ka slikti pagatavots, bet ļoti lēts variants, kā piem, sagrieza 3 krabju nūjiņas uz pusēm un tas bija vienam galdam.

D Diāna Malančuka 06.08.2021

Jaundobeļi ļoti slikta pieredze, svinējām kāzas, saimnieks ļoti rupjšs , virtuve tika aizslēgta un torte bija pa galam kā arī ēdiena pa to summu bija ļooooti maz... No rīta pa istabām staigāja saimnieks , aizslēgt istabas nebija iespējams.. Neiesaku, otro reizi tur neatgriezīsimies...