"Jaunaudzes", IK "Zemgales poniji" - Attieksme pret klietu

Labdien. Gribētos tomēr uzrakstīt par vienu "ģimenei draudzīgu" izklaides vietu. Uzzinājām (no preses un interneta) par šādu jauku vietiņu Jelgavas rajonā, kur ierīkots mini zoodārzs ar iespēju apskatīt dzīvniekus, kā arī doties izjādēs ar ponijiem. Mūsu sešgadniekam ļoti patīk zirgi, turklāt tik reti izdodas kaut kur ar tiem pajādelēt, tāpēc nopriecājāmies, ka beidzot varēsim mazo iepriecināt un svētdienā devāmies nebūt ne tuvajā ceļā uz Branku "Jaunaudzēm". Iebraucot teritorijā, pamanījām, ka nekādu cilvēku nav un poniji rāmi ganās aplokos, tātad droši vien varēs doties jaukās izjādēs. Samulsināja gan uzraksts pie ieejas teritorijā, ka iepriekš jāpiesakās. Jāpiebilst, ka šādas informācijas par iepriekšēju pierakstu nebija ne žurnālā, kur par šo vietu lasījām, ne arī uzņēmuma mājaslapā, kur bilsts, ka vieta tiek veidota par ģimenei draudzīgu. Kā tad! Kā ar aukstu ūdens šalti mūs aplēja smaidīgās saimnieces skaidrojums, ka šodien, redz, gaidāma kaut kāda iepriekš pieteikta ballīte, tāpēc mēs varot tikai pastaigāt gar aplokiem, apskatīt dzīvniekus, dot burkānus, bet jāt ar ponijiem diemžēl nevarot, uz to esot iepriekš jāpiesakās, viņa te esot viena pati un ponijs esot jāsagatavo utt. Lieki teikt, ka meitiņai pusdiena bija sabojāta - visu atceļu man bija jāžāvē asaras un jāskaidro, kāpēc tad tā, jo, mamm, tu taču solīji, ka varēs pajāt ar poniju!
Labi, es vēl saprastu, ja ballīte ritētu pilnā sparā, visi zirgi un cilvēki būtu aizņemti un nevienam nebūtu laika apkalpot tālu ceļu braukušus ciemiņus ar mazu bērnu. Bet bija miers un klusums, visi poniji brīvi ganījās turpat blakus, saimniece "aizpeldēja"" uz māju, pa āru grozījās kāds vīrietis, kurš palīdzēja iznest trušus. Vai tiešām nevarēja apseglot vienu poniju un pavadāt pa taciņu vienu bērnu! Kaut minūtes 15! Viņš būtu laimīgs! Un tas ir ģimenei draudzīgs uzņēmums!? Bet 5 latus no ģimenes (1 latu no bērna par asarām laikam) par pastaigāšanu gar trim aplokiem un zvēru pabarošanu ar mūsu pašu burkāniem paprasīt nebija kauns. Lūk tāda mums bija svētdienas izjāde ar zirdziņiem - puņķi un asaras. Nu tad ielieciet, mīļie cilvēki, informāciju, ka, lai pajātu, ir nedēļu iepriekš jāzvana, lai cilvēkiem, kas atbraukuši tālu ceļu, nav jāviļas. Manuprāt, tur vairāk bija slinkums "ņemties", bet vai tiešām nav žēl bērna? Diezin vai vēl kādreiz gribēsies doties uz tik "viesmīlīgu" vietu. Barojiet paši savus mīluļus un rīkojiet ballītes, cik uziet, mēs atradīsim citus ponijus.

A antares 03.10.2011

Manuprāt ir tikai loģiski ka savu vizīti ar vēlamu izjādi ir iepriekš jāpiesaka! Varbūt nav dzirdēts, bet izjāžu zirgiem(šajā gadījumā ponijam) normālās vietās noslodzes plāno, tātad, ja vakarā paredzēta ballīte, ponijam ar to varētu būt gana darba vienai dienai. Bez tā, iespējams ka zirdziņš bija tikko pusdienojis, arī tad viņam vajadzīga vismaz stunda miera. Šī noteikti nav uzskatām par antireklāmu minētajai vietai!

S Silva121 08.10.2013

Labdien, mans berns tiko atgriezas no ekskursija. Bija tiesi pie siem ponijiem, viss butu kartiba, bet nevajag uz berniem taisit biznesu. Te izradas tiek pardoti visadi struntini par atiecigi lielam naudam. 1 klases skoleni vel nesaprot kas ir dargi, kas pienemami. Bet atvainojiet - super maza divnieka figurina par 1, 5 ls tiesam ir dargi, pie tam uzreiz noluza viena detala. Pasdrukatas uzlimes par 0.40 ls (maza lapina) ari loti dragi. Domajat pasi kas tur notiek.

D dzilna 13.02.2016

Neredzu neko par ko te varētu sūdzēties. Jaunā māmiņa nekorekti izturējās pret savu bērnu apsolo kautko par ko pati neko nesaprot.

L LGG 14.08.2016

Kadas mulkibas jus tu r tagad stastat? pirmkart, es saimnieci loti labi saprotu un tas, ka ponijam diena javizina 35 berni un jarinko 35 vai pat vairak apli, ir logiski, ka vina atsaka. Ka mazais zirdzins var ko tadu panest? Turklat, i aplis maksa 1 eiro. Tikai viens aplis! Ja gribat pavizinaties 15 minutes, tad gan bus jarekinas ar 20 eiro!

Saimniece ir loti laipna. Mes ar savu delenu jau otro reizi braucam pie zveriniem, vina pat maiziti atnes zivtinam, ko iedot un laipni apseglo zirdzinu un, ja tiesam saka, ka ponitis jasagatavo. Nevar ta hop un es tik nu jasu.
Vina loti labi izturas pret katru dzivniecinu, ar tadu milestibu aprunajas ar zirdzinu un palave, kad alaba meitene ir Zamira. un ezelite Zozefine:=
Nekad neesmu dzirdejusi, ak iprieks butu kaut kas japiesaka, ja grib braukt ciemos. Nac, un teti vienmer laipnii sagaidis, visticamak, sunite, aks loti velas spelet bumbinu:))
Paldies, saimniecei, par jauko biznesu. LAI VEICAS TURPMAKA DARBIBA:)))

V Vakarējā 17.08.2017

"Mammu, uztaisīsi man 1 šķēlīti cepeša tagad un tulīt? "
diez vai sanāks ātri aizskriet uz veikalu, iemarinēt un izcept. Diez vai gribēsies gaidīt tās 2 h kvalitatīvai gaļai, lai norītu to vienu gabaliņu. Kur nu vēl slēgt cepeškrāsni un mazgāt traukus dēļ tā viena. Morāle skaidra.
Cenas? Jūsu sīčus vest pie ārsta ir par brīvu, pašiem ar nav traki. Bet izsaucot vetārstu šiem lopiņiem par izsaukumu vien samaksāsiet 50 + pakalpojums+zāles, kas nav lētas. Nečīkstiet, ja suvenīri maksā. Neviens viņus pirkt nespiež.
Jums tās ir tikai sūda 15 min, kas tad tur ir? Pasaules nabas atbraukušas uz mcdonaldu apmēram. Tas ar dzīvniekiem tā nedarbojas. Un vajadzētu būt pietiekoši loģiskai domāšanai, ja kkur brauc, tad painteresēties vai var..
Ja tiem poņiem būtu visiem, piemēram, vēdersāpes? Arī sūda 15 min pieprasītu! Beidziet cilvēki būt tik aprobežoti un domājiet kaut metru tālāk par savu komforta zonu. Reizēm saimniekiem ir ik pa 20 min diena pieplānota. Un daudz kas jādara pēc pulksteņa. Un tās sūda 15 min pavizināties pa to eiro vai cik tur.. Sagatavošanu jau nevajag ja? Notīrīt, sasedlot utt... Atvainojos, bet reāli šitās kaucošās primadonas it visur. Pašas neko nedara, tik citus regulē.
P. S. Stalli nepazīstu.. Bet tā sicuācija "man vajag un es nabadzīte" reāli kaitina.. Pārējie jau nav cilvēki un viņi neko neplāno.