www.sudzibas.lv Jauna Vide t.i. Māju serviss jeb ksa Krāpšana, līdzkeļu piesavināšanās un nespēja sniegt pakalpojumus

Jauna Vide t.i. Māju serviss jeb ksa - Krāpšana, līdzkeļu piesavināšanās un nespēja sniegt pakalpojumus

Nākas secināt, ka neesam vienīgā māja, kura ir saskārusies ar Jauna Vide attieksmi. Arī mūsu negatīvā pieredze saistās ar Vecozolu namiem Mārupē.

Laikā kamēr bijām spiesti izmantot Jauna Vide pakalpojumus nācās saskarties ar ārkārtīgi sarkastiku attieksmi un absolūtu nevēlēšanos un nespēju sniegt pakalpojumus par kuriem klienti maksā. Ar īpašu cūcību pret klientiem izcēlās pārvaldnieks Ritvars Bāliņš un klientu apkalpošanas menedžeris Māris Antošuks. Kas šķiet visai zīmīgi, ka Jauna Vide radās uz SIA 3x bāzes, bet abas iepriekš minētās personas daerbojas arī "Māju Serviss" jeb "KSA".

Mums nācās identificēt, ka līdzekļi ko iedzīvotāji maksāja remontu uzkrājuma fondā faktiski tika pretlikumīgi piesavināti un starp abiem augstāk norādītajiem uzņēmumiem tiek pārpludināti līdzkļi. Līdz ar to faktiski Jauna Vide no iedzīvotājiem iekasētos līdzkļus nozog.

Atsakoties no viņu pakalpojumiem arī mums nācās saskarties ar citos komentāros aprakstītos shēmu - māja netiek nodota jaunajam apsaimniekotājam, līdzkeļi netiek nodoti, lai varētu veikt mājas apsaimniekošanu mums nācās lūgt jauno apsaimniekotāju uzlauzt durvis, mainīt atslēgas un kodus. Par līdzekļu piesavināšanos tiks uzsākts kriminālprocess.

No sirds iesaku tiem klientiem, kuri vēl ir šim uzņēmumam vai arī Māju servisa klientiem - esiet lūdzu uzmanīgi un 1) neļaujiet viņiem iekasēt uzkrājumu fonda naudas; 2) savlaicīgi atrodiet citus apsaimniekotājus, jo šis apsaimniekotājs neveic komunālo pakalpojumu sniedzējiem maksājumus.

bencis 03.10.2012

uuuu, šitais stāsts man ir pazīstams, nolāpītais māju serviss ksa sarkandaugavā divām mājām uztaisīja parādu par visu 2010 g apkures sezonu nemaksājot rīgas siltumam mūsu pārskaitīto naudu viņiem 15 tūkstošu latu apmērā ! visiem iedzīvotājiem izņemot vienu mirušo rēķini bija nomaksāti līdz pēdējam santīmam, cīnījāmies ar tiem mērgļiem pus gadu, piesaistījām gan medijus, gan ušakovu. neviens neko izdarīt nevarēja, bija vēl sižets pa tv, bez tabu štoļi, pārgājām pie cita apsaimniekotāja, apkuri mums pieslēdza decembrī kad bijām bez siltumapgādes nodzīvojuši no vasaras vidus līdz decembrim, sildījāmies ar sildītājiem, mums pusgadu nebija ne ūdens karstā, ne apkures !!!. rīgas siltums tā arī nenāca mums pretī un nedzēsa ksa uztaisīto parādu, sastādījām grafiku par otrreizēju pakalpojuma apmaksu pa otru riņķi, katram dzīvoklim 5 gadu laikā ir jāatmaksā 250 lati :) citādi apkuri mums neredzet nekad kā savas ausis. īsti kropļi un krāpnieki, vnk prātam neaptverami ! Vienīgais ko gribu, pateikties jaunajam apsaimniekotājam Hausmaster, vnk ideāls apsaimniekotājs, tik daudz ir saremontējis caurules pagrabā, paši esam pieņēmuši darbus, iztīrīja pagrabtelpas, u.t.t. ļoti atsaucīgi un apsaimniekošanas maksa nav augsta, nekādus papildmaksājumus neņem.

bencis 03.10.2012

ā, un vēl pēc tā kā tas ksa mūs piekāsa, no jaunas vides, t.i. bijušie 3x un 3x apsaimniekošana staigāja aģitatori un piedāvāja uzķerties uz tā paša āķa, lai mēs piķojam tālāk vnk nepar ko. šausmas, pats stulbākais ir tas ka godīgs maksātājs ir visneaizsargātais posms šajā ķēdē, likums viņu nesargā pavisam. Paļauties var tika uz apsaimniekotāja godprātīgumu.

N NL - 88 04.10.2012

JAUNA VIDE BANKROTĒ, MŪCIET!

N NL - 88 18.12.2012

Varēja lidz 21.datumam pagaidīt un ar pasauli nogrimt :)