LV RU
www.sudzibas.lv Jaunā Teika Līguma noteikumi

Jaunā Teika - Līguma noteikumi

Vēlējos iegādāties dzīvokli jaunajā teikā. Bet kad izskatīju līgumu, biju pārsteigts par līguma noteikumiem un pēc garas sarakstes atteicos no šīs domas. Iesaku arī citiem izlasīt uzmanīgi šos noteikumus, dažus no tiek citēšu:
4.12. Dzīvoklim tiek noteikts garantijas termiņš 24 (divdesmit četri) ... Garantija neattiecās uz kopīpašumu. ! Tālāk mans komentārs: kopīpašumā ietilpst lifti, kāpņu telpas, jumts, balkoni, nesošās betona konstrukcijas, siltinājums ārsienām, lietus notekas, siltummezgls, ūdens ievada mezgls, pazemes autostāvvieta, visas inženierkomunikācijas, kas atrodas ārpuss dzīvokļa - ar vienu vārdu sakot apm.80% no dzīvokļa maksas summas!
4.14. Līdzēji ir vienojušies par šādiem apgrūtinājumiem, kas ir iereģistrējami zemesgrāmatā vienlaicīgi ar īrnieka īpašuma tiesībām uz dzīvokļa īpašumu, un kas būs saistoši līdzējiem un visiem turpmākajiem dzīvokļa īpašuma ieguvējiem, mantiniekiem un pārmantotājiem (dzīvokļa īpašums nevar tikt atsavināts, nepārņemot norādītos apgrūtinājumus) , un proti:
tālāk tikai daži izvilkumi:
-... Īrnieks piekrīt, ka izīrētājam ir tiesības pieņemt īrniekam saistošus lēmumus par kopīpašuma daļas lietošanas kārtību, tajā skaitā pagalma autostāvvietā esošo autostāvvietu lietošanas kārtību...
-... Piekrīt, ka šāds kopīpašuma lietošanas kārtības noteikums un kopīpašuma lietošanas tiesību aprobežojums tiks reģistrēts zemesgrāmatā un tas ir saistošs arī turpmākajiem dzīvokļa īpašuma ieguvējiem. Šī līguma noteikumus, kas attiecas uz kopīpašuma lietošanas kārtību, īrnieks apņemas iekļaut dzīvokļa īpašuma vai tās daļas atsavināšanas līgumos.
- izīrētājs turpinās veikt citu ēku būvniecību un labiekārtošanas darbus. Īrnieks, parakstot šo līgumu, piekrīt izīrētāja tiesībām veikt būvniecības un labiekārtošanas darbus pēc izīrētāja ieskatiem un šajā sakarā apņemas neizvirzīt nekādas pretenzijas vai prasības ne pret izīrētāju, ne pret jebkuru trešo personu. Izīrētājam ir tiesības minētās tiesības nodot trešajām personām.

Vārdu sakot jaunā teika var savas tiesības darīt visu pēc saviem ieskatiem un dzīvokļa īpašnieks tam ir jau piekritis parakstot šo līgumu. Nekādu pretenziju pēc tam! Seit neesmu minējis vēl visus apgrūtinājumus - lasiet paši.

Kam interesē jaunā teika - lasiet līgumu uzmanīgi un apdomājiet ko parakstat!
Un vēl: šie apgrūtinājumi būs spēkā arī tad, ja dzīvokli vēlēsieties pārdot! Tie tiek ierakstīti zemesgrāmatā. Vai varēsiet pārdot dzīvokli ar līgumā minētajiem apgrūtinājumiem?

Ar cieņu - guntis birkmanis

Komentāri (9)

hola_amigo 30.04.2019

Bet jus pasi tadu pasauli velieties - kur citi bus jusu ipasnieki un jus vinjiem vergosiet

Tu Turkey901 30.04.2019

Ja Jums nav naudas vai iespējas paņemt kredītu, lai nopirktu dzīvokli un Jaunā Teika ir vienīgais projekts, kas piedāvā īri ar izpirkuma tiesībām, tad būs vien jāsamierinās vai arī jāmeklē citas iespējas.

Vi VilnisBanga 30.04.2019

Ja runa iet par īri ar izpirkuma tiesībām, tad teikšu, ka šis nav izplatītākais veids, kā pārdevējs vēlētos pārdot savu īpašumu un uzturēt ilgtermiņa attiecības ar pircēju, kuram šajā periodā var rasties dažādas problēmas. Droši vien vajadzētu apzināties, ka šis iespējams ir tomēr vienīgais veids, ka īegūt īpašumu un saprast, ka pārdevējs grib arī pasargāt sevi.

hola_amigo 30.04.2019

Sen jau jaieviesh universali pardosanas noteikumi kurus var novilkt pats valdibas majaslapa

Fr freewhales 26.05.2019

Šis ligums nak pretrunā ar LR likomdošanu - daudz puntu iet pretrunā ar LR Patēretaju aizsardzības likumam. JT tikai doma ka pardot tos dzivokļus un nedoma par īpašniekiem.

Tu Turkey901 26.05.2019

Lūdzu nosauciet līguma punktus un likuma pantus.

Fr freewhales 27.05.2019

@Turkey901
Tur it ļoti daudz lai tos visus nosaukt. Piemeram, JT var 1 dienu laika jūs izmest arā ja jus nesamaksajat par dzivokli
vai nu jums nav iespejams nepienemt dzivokli no JT- pec liguma noteikumiem jus nevarat prasit pretenzijas ja JT tos neatzist par braķi.

Fr freewhales 27.05.2019

e.g. par 1 dienas laiku - jums jaatbrivo dzivokli 1 dienas laika pec pieprasijuma, bet likums paredz 1 menesis.

Un unk9 04.06.2019

Nepērciet Jaunajā teikā vēl nepabeigtu dzīvokli. Viņiem līgumā ir punkti, ka var Pārdevējs vienpusīgi drīkst veikt izmaiņas projektā un apdares materiālu uzvēlē. Un tos viņi nekautrējas izmantot, un ne jau pircējam par labu. Optimizē materiālus un komunikācijas, ietaupa uz tā rēķina un tad nostāda sliktu un vēl sliktāku izvēļu priekšā.
Vai nu pieņemt to, kas ir sanācis. Vai par saviem līdzekļiem veikt pārbūvi. Vai arī attiekties no līguma un zaudēt iemaksu.
Ja neesi jurists, savu taisnību panākt ir grūti. PNA ir jāparaksta 10 dienu laikā. Defektiem jābūt abpusēji atzītiem, bet Pārdevējs defektus neatzīst.
Viss, ko pārdevējs (šajā gadījumā fiziska persona MM) ir solījis, varat aizmirst pēc līguma parakstīšanas. Tiko tiek prasīta atbildība tā pārdevēja attieksme kļūst uzbrūkoša.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Augšupielādēt failu
SubWay

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Datu aizsardzības politiku.

Pieņemt Sīkdatnes