Jaunā Paaudze - Palaiž muti

Pavecs raksts, bet izraisa pārdomas, kuras personas vajag izraidīt no valsts vai vismaz uzdurt uz mieta..

''Esam aplaimoti pašā Līgo svētku priekšvakarā — latviešus uz „pareizā ceļa” apņēmies vest mums sūtīts pravietis no Kazahstānas.

Ar tādu titulu konferencē „Nē pagānisma kultam Latvijā” pieteica „Jaunās paaudzes” vadoni Alekseju Ļedjajevu. Bargi nosodījis burvjus un buršanos, viņš paziņoja: „Ja tu esi latvietis, tu esi kristietis. Ja tu esi pagāns, tu neesi latvietis.” Latvju tautu veikli sašķiroja migrants, kurš daudzu gadu laikā nav uzskatījis (vai spējis?) iemācīties latviešu valodu.

„Visi šie ausainie lāāāčplešisi, ” par Andreja Pumpura eposa varoni izņirgājās Ļedjajevs, piebilstot, ka Lāčplēsis ir zoofilijas produkts un lai braucot uz Amsterdamu: „Lāčplēsis ir maziņš un zaļš, salīdzinot ar kristīgajiem personāžiem.”

Latviski runājoša kundze uz skatuves veltīja izsmējīgus vārdus arī Līgo svētkiem, paužot, ka latvieši guļ pie kvēpināmiem altāriem un savos vēmekļos. „Jaunā paaudze” ne pirmo reizi izceļas ar naidu un nicinājumu pret latvisko, jau agrāk Ļedjajevs dainas nosauca par pagāniskajām mantrām.
Tomēr šai kopienai ir atbalstītāji politiskajās aprindās, viņu draugu pulkā ir Pirmās partijas/”Latvijas ceļa” līdzpriekšsēdētājs Ainārs Šlesers, Rīgas Domē ievēlētais Dainis Turlais, bijusī Saeimas deputāte Inta Feldmane pat ir kritusi transā zemē Ļedjajeva dievkalpojumā. Pēdējos gados no „Jaunās paaudzes” vairs nenorobežojas arī tradicionālās konfesijas — luterāņi, katoļi, baptisti, citi.''

F

Maija-Kaija 12.11.2012

Aigar, pasaki, uz kurieni aiziet izdzītie ļaunie gari?
Atbildēšu-turpat vien tie paliek..nav jēgas skaidroties un pierādīt kautko...ja brīnumi notika, tad es tos neredzēju..paliksim katrs pie savām domām.

A aigars 13.11.2012

Miers ar Tevi Maija-Kaija :)

drakonica 14.11.2012

aigars v nasih radah popolnenije zelajuscih vstretitj etogo umnika smīkņu rastot s kazdim dnjom on uze vseh dostal svoimi tupostju!

drakonica 15.11.2012

smīkņa IQ= 0 aj aj cik žēl, cik žēl! :)

V Vitaberz 16.11.2012

Luudzu noskatieties ievadot JouTube.com "Тайны мирового порядка" un visi visu sapratiis! Visi, kam ieteicu, bija shokaa kas notiek pasaulee, un tur staasta par biibeli, par Dievu, par sektaam visu taisniibu. Tur staasta par to ka Dievs un biibele ir taisniiba, bet religijas un tie, kas nepareizi iztulko un izmanto biibeli savaam priekshrociibaam ir iisti Saatanas un Lucifera padotie!

V Vitaberz 16.11.2012

Jaunaa paaaudze ir viena no sektaam, kuraas parastie ljaudis ir marionetes, kuras rausta aiz diedziniem, kaa pashiem patiik un panjem no tiem, varbuut peedeejo naudu DIEVA VARDAA, kaut gan Dievam nav vajadziiga taa nauda, vinjam ir vajadziiba tikai TICIIBA VINJAA!!! Es ticu Dievam, prieksh taa nav nepiecieshama religija!

Maija-Kaija 16.11.2012

Piekrītu smīkņai

V vika8 02.06.2013

neviena draudze nevinu nevar glabt viss atkarigs no katra pasa attiecibam ar jezu kristu un neaizmirstiet ka katram no mums bus janostajas vina prieksa lai atbildetu katrs par sevi ko miesa darijislabu vai launu jurciks