Jaroslavs Novikovs - Maldināšana

JAROSLAVA NOVIKAVA TĀLR.20302761

2014.gada 28.februārī Novikovs Jaroslavs (p.k. 250583-11807) paņēmis no manis, Jeļenas Salovas priekšapmaksu mēbeles izgatavošanai 100.00 EUR (viens simts eiro, 00 centi) apmēra. Par naudas saņemšanu mēbeles izgatavošanas viņš pašrocīgu uzrakstīja dokumentu (krievu valodā – расписка) pielikumā kopija.
Pasūtījuma izgatavošanas termiņš bija 5 darba dienas. Savukārt, Izpildītājs pēc vairāk nekā divām nedēļām izgatavoja 2.punkta norādīto durvis (no cita materiāla nekā bija sarunāts) un pēc tam Jaroslavu sazvanīt kļuvis neiespējams.
Nākamā mēneša laikā Jaroslavs ne mazāk, ka 8 reizes solīja izpildīt pasūtījumu dažu dienu laikā, bet rezultātā nav izdarījis solīto līdz pat šodienai.
Bez tam, es vairākas reizes zvanīju Jaroslavam (viņš neatbildēja), sūtīju īsziņas ar lūgumu atgriezt man naudu. Jaroslavs natreaģēja.
Jaroslavs Novikovs piedāvāja savus pakalpojumus mēbeļu izgatavošanai, ka fiziskā personā privātā veidā. Nekādus darījuma apliecinošus dokumentu neizsniedza (par naudas saņemšanu mēbeles izgatavošanas viņš pašrocīgu uzrakstīja dokumentu (krievu valodā – расписка)).
Jaroslavam ir mikrouzņēmums, bet darījuma aplieciņošos dokumentus klientiem viņš nesniedz.

J