www.sudzibas.lv Jaro grupa, Raivis Ūdris/Ciriņš Nekvalitatīvs darbs, slikta attieksme pret klientu

Jaro grupa, Raivis Ūdris/Ciriņš - Nekvalitatīvs darbs, slikta attieksme pret klientu

Viss sākās jau martā, kad caur sludinājumu portālu atradu, manuprāt, labus virtuves iekārtu meistarus. Tika sarunāta virtuves uzmērīšana, uz kuru arī ieradās itkā Raivis Ciriņš. Vienojāmies par virtuves konceptu, 8.aprīlī parakstījām līgumu un tika iemaksāta avansa summa 510 eur apmērā. Sākotnēji attieksme bija laipna un pretīmnākoša, līdz momentam kad tika daļēji uzstādīta virtuve un saņemts atlikušais maksājums. Meistari bija aizmirsuši dažas detaļas, lai virtuves iekārta būtu pilnība pabeigta, kā arī nebija iespēja iegriezt izlietni, jo tā uz to brīdi nebija vēl iegādāta. Bet Raivis teica,ka tā neesot liela bēda, lai es bez steigas to nopērku un jebkurā brīdī meistari piebrauks uz iegriezīs to. Kaut gan piedāvāju to nopirkt nekavējoties, lai meistariem nebūtu lieku reizi jābrauc. Pēc nedēļas izlietne tika iegādāta un tika nodota ziņa, ka to var uzstādīt, ka arī pie reizes ielikt atlikušās detaļas. Un tad viss sākās. Tika doti solījumi viens pēc otra, ka meistari būs tad un tad un visu izdāris. Tā pagāja mēnesis, un tad jau viss aizgāja ''āsākos toņos''. Sarunā ar Raivi Ciriņu, laipnība nu bija galā, citēju:''Cik tu ilgi man jāsi galvu par to izlietni, kad varēšu tad aizbraukšu!'' Tā tika doti solījumi vēl mēneša garumā. Sāku meklēt līgumā norādito firmu un izrādījās, ka šis cilvēks ne vien tur nestrāda, bet arī ir nozadzis darījuma līgumu. Galu galā tikai noskaidrots arī īstais uzvārds – Raivis Ūdris, Sia Lieldūjas valdes loceklis, kurš jau šajā portāla jau ir paspējis pagozēties ‘’slavas zenītā’’ ar citiem ‘’varoņdarbiem’’.
Rezumē ir tāds, ka ir pagājuši 6 mēneši un virtuve ne tikai nav pabeigta, bet ari visa nošķiebusies, kā arī mehānismi nestrādā pilvērtīgi, jo kā atklājas ari tie ir nevis kā runājām , bet lētā ķīnas prece.
Ieteiktu turēties tālāk no šī afērista
Pilikumā bildes no virtuves, atstātas drazas aiz cokola un paša meistara foto.

G

Работяга 11.08.2017

"jotādā veidā ''iegāzīšot'' viņa firmu" tas nav firma.. tas var saukties jeb ka tikai ne firma...

Работяга 11.08.2017

Tas nav firma tas ir "sia uzmeteju grupa"