www.sudzibas.lv Jāņu nakts citādi domājošie Latviešu meitenes neaiztieciet!

Jāņu nakts citādi domājošie - Latviešu meitenes neaiztieciet!

Šī nav sūdzība, bet gan brīdinājums par sūdzību, kas tiks publicēta šajā vietnē, ja atklāsies, ka citādi domājošie, Jāņu naktī uzskatīs, ka viņu atrašanās kādā Jāņu svinību vietā treniņtērpā ir pieņemama. Tāpat mēs rakstīsim sūdzību, ja izrādīsies, ka viņu traktorista iemaņas un nekopts mutes interjers, komplektā ar melniem nagiem un nesmukiem lamuvārdiem, tiks uzskatīts par pietiekamu iemeslu, lai pavestu kādu Latviešu meiteni uz papardēm.

A albis 06.07.2009

trennuškās es visērtāk jūtos, nahuj man tie džinsi, es tos velku tikai lai veiktu lāča pakalpojumu tiem kam nepatīk trenniņbikses, pat darbā esmu tajās darbs ar tirdzniecību un ļaudīm saistīts, jo kā es varētu saremontēt močus ja citās biksēs nevar ne pieliekties ne pietupties.

Mamma 06.07.2009

Es ar tik resna esmu palikusi ka no biksem tikai tas ar gumiju der. Un kas gan vainas tadam biksinjam?Tautu svarkus jau vairs nenopirkt- naf pa kabatai.

J Jana 05.08.2009

Man ar viens šogad zaļumballē tuvojās, tāds līgans ar šņabja dvingu. Kas viņam tur īsti bija mugurā grūti pateikt, taču biju viņu ievērojusi iepriekš, kad viņš ar saviem draudziņiem dzēra aiz stūra un lamājās skaļāk nekā mūzikantiem mūzika.