www.sudzibas.lv Jānis Viegliņš Iesaku neiesaistīties ar šo zemisko cilvēku nekādos darījumos

Jānis Viegliņš - Iesaku neiesaistīties ar šo zemisko cilvēku nekādos darījumos

Jānis Viegliņš zemisks un lēts blēdis, kurš slēpjas zem pārdošanas trenera vārda. Šis cilvēks taisa viltus profilus sociālajos tïklos- gan privātpersonu, gan politisko partiju, gan uzņēmumu lapas, vāc sekotājus ar viltus un melīgu ziņi izplatīšanu un pēc tam piedāvā uzņēmumiem vai politiskajām partijām nopirkt viltus vietnes.
Zemisks un nekrietns cilvēks, izmanto nekrietnas manipulācijas netodes slēpjoties zem anonīmām sociālo vietņu lapām. Iesaku neiesaistīties ar šo zemisko cilvēku nekādos darījumos

Pacco_al 20.03.2018

Patiesībā neslikts beznesa modelis.

J Jānis Viegliņš 21.03.2018

Pirmkārt, ar šo personu neesam pazīstami. Viņas viedoklis ir balstīts tikai uz pašas pieņēmumiem.
Otrkārt, netiek apstrīdētas manas profesionālās prasmes, bet gan uzsvērtas zināšamas, kuras noteikti noder katram.
Treškārt, šī komentāra iemesls ir mana politiskā nostāja, kurā esmu paudis kritiku pret zaglīgu un meliem pilnu politisko partiju. Laikam tas sāpēja partijai.

Mans telefona numurs ir 26401908. Ja arī Jums ir nepieciešama profesionāla palīdzība mārketingā, pārdošanas attīstībā, komunikācijā vai soc.tīklu administrēšanā, lūdzu zvaniet. Vienmēr palīdzēšu.

K KarLiina 13.08.2018

Nez, nez! Ko var mācīt cilvēks, kura "Pārdošanas skolai" visu laiku ir nodokļu parādi. Varbūt arī to māca, kā nopelnīt miljonu nemaksājot nodokļus?

J Jānis Viegliņš 13.08.2018

Trampam 5 uzņēmumi ir bijuši maksātnespējīgi un... tas nenozīmē neko :-)

U Uldis Ozols 01.09.2018

Tramps ir idiots... Un tam. Nav NEKĀDA sakara ar uzvaru ASV prezudenta vēlēšanās... Viņš tāpat paliekn diots...