www.sudzibas.lv Jānis Vasiļevskis Negodīgs un nesavaldīgs ekskursiju organizētājs

Jānis Vasiļevskis - Negodīgs un nesavaldīgs ekskursiju organizētājs

Ja jums sanāk kādreiz doties kādā ekskursijā Jāņa Vasiļevska vadībā, esiet ļoti piesardzīgi gan saskarsmē ar viņu, gan arī uzmanieties no viņa paša. Viņš privāti organizē braucienus gan pa Latviju, gan arī tālāk. Ir pietiekami zinošs un pirmajā mirklī liksies arī tāds interesants cilvēks. Bet pazīstot viņu ilgāku laiku, var ieraudzīt viņa patieso dabu. Viņš ir nesavaldīgs, neuzklausa nevienu citu viedokli, atriebīgs, ja kaut ko ne tā pēc viņa domām būsiet pateikuši. Atriebības viņa stilā ir diezgan baisas, par ko šeit neizteikšos. Bet katrā ziņā nesavienojamas ar šī cilvēka ambīcijām un izglītības līmeni. Viņš netur savu doto vārdu, solījumus, mēdz arī iedzīvoties uz citu rēķina. Par čekiem un kvītīm ceļojumu laikā vispār nav ko cerēt. Braucēji nezin ne cik benzīna nobraukts, ne cik maksā viesnīcas un viesu nami.

G

B Badadzeguze 31.12.2014

Nu ko, dārgā Līga Landsberga, vismaz vajag godīgi pateikt, ka pret Jāni Vasiļevski ir personiski zooloģisks naids!
Esmu braukusi kopā ar Jāni, braukšu vēl. Gudrs, zinošs, interesants, godīgs cilvēks. Par kādiem čekiem mēs runājam, ja parasti tiek izrēķināti kilometri, aprēķināts benzīna patēriņš, viesnīcu izmaksas, sarunāti gidi utt.? Vai čekus un biļetes nokopēt katram braucējam un izdalīt piemiņai? Līdz pēdējam sīkumam zināmi izdevumi.
Starp citu, maza piebilde - Jānis V. neorganizē privāti ekskursijas grupām, bet gan savācamies draugi, uzticam Jānim izstrādāt maršrutu, sadalām tēriņus un jautrā, pazīstamā draugu kompānijā braucam atpūsties.
Jā, un to visu Jānis dara bez samaksas, jo viņam patīk organizēt, darīt, kā arī redzēt laimīgus draugus.
Laimīgu Jauno gadu!

G Gytanto 31.12.2014

Ne tik dārgais Jāni Vasiļevski jeb Badadzeguze, nevajag noliegt to, ko runā un raksta liela daļa jūsu braucēju un nevajag viņu vietā sacerēt attaisnošanās rakstus. Te kaut vai viens fragments no kāda vēstījuma par jums, ko raksta kāds no jūsu braucējiem: "Jānis ir meistars sabojāt attiecības ar visiem ar ko kopā brauc kaut kur, tāpēc viņam paliek aizvien grūtāk atrast sev kompānijā līdzbraucējus (kaut maršrutus viņš sastāda labus)." Te vēl kāds fragments: "... jo es ar šito neaudzināto lecīgo pūsli nebraukšu... ". Un vēl: "...tas ka viņš ir bīstams, to jau es sen esmu sapratusi. Un cenšos ieturēt krietnu distanci..." Un par čekiem - protams, ka tos ir jāizsniedz. Kaut vai viesnīcā, kur par katru numuriņu izsniedz savu čeku, vai ne tā?

K klaidonis 01.01.2015

Diemžēl Tu kļūdies, Līga! To komentāru nerakstīju es. Man arī nebūtu nekādas vajadzības parakstīties ar kādu pieņemtu vārdu, kā to dari Tu. Esmu pietiekami tiešs un atklāts, tāpēc arī tagad varu pateikt savas domas.

1. Tas bija privāts brauciens draugu un labu paziņu kompānijā un mēs ar Tevi savstarpēji nebijām noformējuši nekādus līgumus, kas man uzliktu kādas saistības. Ja es braucienā aicinu savus draugus, tad tā ir tikai un vienīgi mana darīšana - ar ko kopā braukt vai nebraukt. Patiesībā Tu ļoti labi zini, kāpēc Tevi nepaņēmām tajā braucienā, tā kā visi šie Tavi teksti ir, maigi sakot, tāds prasts atriebības mēģinājums. Un savu attiecību problēmās ar citiem cilvēkiem nevajag jaukt iekšā mani!
2. Apgalvojums par to, ka LIELA DAĻA manu braucienu dalībnieku ir neapmierināti ar manis organizētiem pasākumiem, arī ir ļoti pārspīlēts. Tavi piemēri ir ņemti pamatā no viena cilvēka viedokļa, kas, piedod, arī ir subjektīvs, uz ne visai labu personīgo attiecību fona. Tā kā turpmāk, lūdzu, nejauc kādu cilvēku viedokļus personīgo attiecību jomā ar vērtējumiem par braucieniem!
3. Precizējums par čekiem. Nekad ne no viena neesmu slēpis braucienu izdevumus. Ja Tu patiešām būtu gribējusi ko uzzināt un man jautājusi, būtu Tev visu parādījis. Viesnīcās gan neizsniedz par katru numuriņu savu čeku, čeks ir viens, par visu grupu kopā. Maksa par katru numuriņu parādās rezervēšanas apstiprinājuma dokumentā, to Tev gan tā kā vajadzētu zināt.

Par mēģinājumu mani apmelot, it kā es iedzīvojoties uz citu rēķina, es varētu arī griezties tiesā! Ja tamlīdzīgi apmelojumi turpināsies, tad tā arī darīšu. Cik zinu, Tu arī citiem cilvēkiem traucē dzīvot un vērp intrigas un apmelojumus, par kuriem viņi gatavojas griezties tiesībsargājošās iestādēs. Nožēlojami, Līga!

Jānis Vasiļevskis

L Latio Fox 01.01.2015

Ko gan Tu dariisi tiesaa, ja nav nekaadu liigumu??:))
Tuksas runas!
P.S-esmu tikai cilveeks no malas, neaizstaavu nevienu-vienkaarsi interese:)

K klaidonis 01.01.2015

Es varu pierādīt, cik izmaksāja tas Igaunijas brauciens, kurā Tu, Līga, piedalījies! Būs nepārprotami skaidrs, ka neko neesmu "iebāzis kabatā"! Tā kā par apmelojumiem būs jāatbild!!!

Un nevajag atkal slēpties ar citiem segvārdiem, Līga Landsberga!

Jānis Vasiļevskis

B Badadzeguze 02.01.2015

Līga, uzmini nu, kas ir Badadzeguze!
Vajag? Nosaukšu savu vārdu un uzvārdu!

B Badadzeguze 03.01.2015

Līga Landsberga!
Esmu viena no Jāņa Vasiļevska draugu kompānijas personām, kura brauca un brauks kopā ar viņu. Tā ka - VISI vai LIELĀKĀ DAĻA nedomā tā, kā Tu publicē.
Jānis ir ļoti zinošs, izdarīgs un uzticams vadītājs. Kādi rakstiski līgumi, ja mēs, savstarpēji pazīstami cilvēki, draugi, braucam nelielā grupiņā? Jā, es ceļoju arī viena vai kopā ar dažām draudzenēm, cik jau nu mašīnā ietilpst.
Nevajag publiski izrādīt personiska rakstura problēmas. Tas ir negodīgi.
Patiesā cieņā,
Inese Kalnupe

H haika 26.01.2015

Jāni, tev tiesas darbi nekādi nav izdevīgi; tiesā vairs nedarbojas nekas no cilvēciskās loģikas " mēs ar draugiem izbraucām jautrā barā", un neko nenopelnījām.
Pēc tiesas viedokļa -
tu esi pārdevis komplekso tūrisma pakalpojumu, nebūdams reģistrēts saimnieciskās darbības veicējs TAVA. Tev nav apdrošināta tūristu iemaksātās naudas garantija. Tev nav līgumu ar brauciena dalībniekiem, tu diez vai esi izdevis kases čekus par iemaksāto naudu, tev nav līgumu un sociālo nodokļu aprēķina par grupas vadītāja vai šofera pakalpojumiem un PVN maksājumi par savu peļņu, tev varbūt nav līgumu arī ar autobusa pārvadātāju, un esi maksājis skaidrā naudā.
Kam Jānis patīk- saudzējiet viņu un nenesiet nekādas sūdzības uz ārpusi. Kam Jānis nepatīk - nelieniet privātos pasākumos un pēc tam klusējiet lupatiņā! Nekas tāds nav noticis, lai jūs saistītos ar tiesu sistēmu. Ja esat atklājuši, ka organizators ir saņēmis kādu eiro vairāk no jums, nekā izdevis, mans ieteikums - nodzeniet skopumu un paklusējiet! Nākamreiz brauciet tikai un vienīgi ar sevi, mīļajiem un dārgajiem!
Jāni - brauc tikai un vienīgi ar draugiem. Kam cena derēs - derēs! Draugi pieņēma lēmumu piedalīties - pretenzijas velāk neklausies!
Aija Gorbante