Jānis Striks - KURJĒRS-KRĀPNIEKS! - zog naudu

UZMANĪBU KURJĒRS-KRĀPNIEKS!

Jānis Striks, dzīvo Aizkraukles rajonā, apmēram 30-35 gadus vecs, augums aptuveni 1.75 – 1.85 cm, lielāko tiesu ir neskuvies. Pamatā pārvietojas ar ZILAS krāsas busiņu.
Šis cilvēks strādā kā kurjers (piegādā dažāda veida un izmēra iepakotas lietas), apkalpo rajonu Rīga – Aizkraukle. Šajā rajonā ļoti bieži ņem arī haltūras – piegādā sūtījumus apejot savu oficiālo darba vietu (Oficiālā darba vieta pēc viņa paša vārdiem esot Rīgas Komerc Pasts, kas neatbilst patiesībai, jo sazvanot Rīgas Komerc Pastu, šāda informācija neapstiprinās). Viena piegāde pie viņa maksā 2.0ls, izsaukums uz mājām 1.0ls.
Šis cilvēks ir krāpnieks, jo apzog savu „darba devēju”, proti, mans stāsts ir sekojošs:
31.05.2013 datumā, šim cilvēkam tika iedots iepakojums, kuru bija jāizved uz Rīgu, Swedbankas galveno filiāli, un jāatdod noteiktam cilvēkam, cilvēks pretī iedeva 81.90 Ls, kurus Jānim vajadzēja atgriezt man. Sagadījās tā, ka 31.05 datums iekrita piektdiena, un šādos gadījumos, Jānis naudu atgrieza nākamajā nedēļā (!) Pie nākamās tikšanās, kas bija nākamajā nedēļā, Jānis Striks izstāstīja sekojošu stāstu: „Sestdien un svētdien, viņš ar draugiem esot atpūties pirtī, kur kaut kāds cits draugs viņu esot apzadzis – nozadzis maku, kurā bija visa nauda, tajā skaitā arī manējā un nozadzis arī mobilos telefonus. Viņš esot uzrakstījis iesniegumu policijā un notiekot izmeklēšana. Dotajā brīdī viņam naudas neesot, bet viņš esot gatavs daļu atstrādāt un starpību atdot algas dienā, kas viņam esot 15. datumos” ... ņemot vērā ka daudz variantu nebija, kā arī tā bija pirmā reize, kad viņam kaut kas tāds notiek, noticēju, piekritu!
05.06.2013 datumā es viņam iedevu piegādāt vēl vienu sūtījumu, kurš bija jāpiegādā uz Rīgu, Mellužu ielu. Pretī Jānim bija jāpaņem 43.0 Ls. Šo sūtījumu, pēc Jāņa vārdiem, viņam neizdevās laikā piegādāt, jo neesot varējis vienoties ar klientu par piegādes laikiem! Teica, ka esot sarunājis piegādi uz 07.06.2013. – Es uzticējos un šo informāciju nepārbaudīju, lai gan bija nelāgas aizdomas.
07.06.2013 datumā Jānis uzņemas piegādāt vēl vienu sūtījumu uz Rīgu. Pretī Jānim bija jāpaņem 78.0 Ls. (07.06.2013 ir piektdiena).
Kopējā bilance ir 202.90 LS, no kuriem viņš, pirms pazuda, paspēja atstrādāt 11.0 LS, Tātad reālais parāds, jeb naudu, kuru viņš man nozaga ir 191.90 Ls.
Pēc 07.06.2013 datuma, Jānis Striks vairs nav sazvanāms, uz SMS neatbild (zvanīts un rakstīts viņam tika regulāri). Pirmo reizi man viņu izdevās sazvanīt 2013. gada augusta sākumā (zvanīju no cita nr.). Jānis runāja mierīgi, solījās 15.08.2013 iebraukt pie manis (tā ir viņa algas diena) – NEATBRAUCA. Uz turpmākajiem zvaniem un SMS neatbild. Zvanīts un rakstīts tiek katru dienu. 21.08.2013 Jānis atsūta SMS, ka ar nākamo piektdienu sāks maksāt 48 ls katru nedēļu (ir SMS kas to apstiprina), seko vēl šāda tāda sarakste, par to ka viņš maksās utt. Norunātajā piektdienā – NAUDAS NAV. Jānis nav sazvanāms.
Sākot no 03.09.2013 pa retam atnāks kāds SMS ar draudiem no Jāņa: „Lai liekot viņu mierā, nezvanot utt., vai arī naudu nekad vairs neredzēšu”. Tieku saukts par „Kropli”, Tieku sūtīts [slēpt]@#ist”, „ārstēties” utt.
04.09.2013 izdodas Jāni sazvanīt no sveša nr. Vienīgais ko Jānis paspēj pateikt pirms nometa klausuli bija: „Ja es viņam vairs nezvanīšu, varbūt viņš kaut ko man arī sāks maksāt”
Nekādā gadījumā neuzticiet šim cilvēkam skaidru naudu, jo pastāv iespēja, ka arī Jūs tiksiet apkrāpti! Uz dot brīdi ir uzrakstīts iesniegums policijā par naudas zādzību!

G

I ivīts 10.06.2014

Krāpnieks Jānis Striks, iekš Draugiem.lv ir pazīstams kā Jānis Arbidans, kurš tagad braukā kā kurjers uz sarkana busa Mersedes-Sprinter. Šis cilvēks apkrāpj arī dzīvokļu izīrētājus, solot maksāt, bet beigu beigās neko nemaksā, tikai dzīvo un nolaiž dzīvokļus drausmīgā stāvoklī! Pēdējo reizi īrēja Lielvārdē ar kādu sievieti, tika izmesti ārā par nemaksāšanu, tagad īrējot kaut kur Aizkrauklē! Vēlamies brīdināt visus izīrētājus, lai neizīrē dzīvokļus un neielaižas ar šiem cilvēkiem nekādās darīšanās!!!