www.sudzibas.lv Jānis Skrastiņš Notārs, 13.janvāra ielā 33 Pieņem naudu no īrnieka glabāšanā un neizsniedz, jau 2 gadus

Jānis Skrastiņš Notārs, 13.janvāra ielā 33 - Pieņem naudu no īrnieka glabāšanā un neizsniedz, jau 2 gadus

Notārs, pieņem glabāšanā no padomju laika īrnieka naudu, lai gan īrniekam ir zināms konts kur skaitīt naudu par īri. Īrnieks līdz ar to nemaksā, ne īri, ne komunālos un pieprasa naudu no dzīvokļa likumīgā saimnieka. Naudu neizsniedz un viņa darbinieki saka, ka nauda ir jāpiesaka, bet nedod nekādus dokumentus aizpildīt un neatzvana un nezina kādā kārtībā var šo naudu izsniegt.
Pats īrnieks Vjačeslavs Andrejenkovs ir piemēslojošs visu apkārtni ap māju, rada antisanitārus apstākļus, pieradinot un barojot kaķus un tie ir vairojušies. Pats pastāvīga alkohola reibumā. Īpašumu nav uzturējis visus šos gadus un tagad draud mums ar būvatļaujas apstrīdēšanu, ko viņam ieteicis skrastiņa kungs in pats zvana policijai, ka ir šķūnīši bīstami, ko viņš lieto 30 gadus un ir piemēslojis, bet mēs nevaram demontēt, jo nav būvatļaujai sarkanais zīmogs.