Jānis Počs - Krāpnieks

Darba devēji Latvijā un darbā aģentūras, kas sadarbojās ar ārvalstīm, esiet piesardzīgi pieņemot darbā šo personu Jāni Poču, viņa dzīves vieta ir Jūrmalā, Kauguros.
Mūsu uzņēmums guva nepatīkamu pieredzi, pieņemot šo personu darbā. Pēc pieņemšanas darbā J.Počs sāka pildīt uzticētos darba pienākumus, bet tika konstatēts fakts, ka viņš bieži darba vietā ieradās alkoholisko un narkotisko vielu reibuma stāvoklī, kā rezultātā tika pārtrauktas darba attiecības ar šo personu.
Aiz dusmām par atlaišanu no darba, J.Počs sāka šantažēt un izteikt dažādus draudus uzņēmuma vadībai.
Viņš patvaļīgi bija iekļuvis uzņēmuma telpās un nelikumīgā veidā ieguvis paroles e-pastu kontiem, līdz ar to uzņēmuma vadībai tika bloķēta piekļuve uzņēmuma mājas lapai un citiem interneta vidē saistītajiem portāliem ar ko uzņēmums sadarbojās. Kā arī interneta saitos viņš izvietoja nepatiesu un apmelojošu informāciju par ar uzņēmumu, kurā J.Počs strādāja līdz atlaišanas brīdim.
Kā vēlāk mums kļuva zināms, ka J.Počs iepriekš strādājis vairākos uzņēmumos, no kuriem viņš arī ir ticis atbrīvots no pienākumu veikšanas tieši alkohola lietošanas un nekompetences dēļ.

Pacco_al 18.04.2017

Viņš zem kaifa laikam bija iedomājies, ka ir MI 6 iefiltrējies aģents :D

Работяга 18.04.2017

Слушайте если каждого человека лепить на судзибас лв тут страниц не хватит... я не понимаю почему вы свою фирму не укаже в которой он работал может мы отзывы о вас почитаем.. так легко насрать и свалить.. вот так поступают конкурирующие международные фирмы!

A alesja123 18.04.2017

Par cilveku viegli... Bet vai ta ir pats pat firmu nevar ielikt kura stradaja.Es domaju ka tur visticamak pati firma krapjas

N nepiekrītu 27.09.2017

Jūs nenorādat neko konkrētu. Vai painteresējāties cik Latvijā ir vīriešu ar šādu vārdu un uzvārdu. Varbūt kaut arī par sevi, ja tik " masīvi" apvainojumi, lai nav tagad tā, ka uz visiem Jāņiem Počiem darbā sāk skatīties greizi.