www.sudzibas.lv Jānis Krāpšana

AtrisinātaJānis - Krāpšana

Jānis no Jelgavas, kas nodarbojas ar automašīnu tirdzniecību nesniedz patieso informāciju par auto vēsturi. Jānis ir kopts vīrietis, kas labprāt koķetē ar auto pircējiem/ām un sastāsta pilnas ausis.
Katram pircējam tiek stāstīts cits stāsts par auto - iepriekš brauca topošā māmiņa, tad brauca vecs opis, kurš mašīnu kopa utt. Nekad nav bijušas problēmas tehniskajā apskatē utt.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta pukis22 02.10.2017

Labdien, es iesniedzu nepatiesu, maldinošu informāciju šajā portālā.
Nav iespējams rakstit aprakstu, jo šāds cilvēks nepastāv.

P

F fouqen 21.09.2017

Es neaizstāvu perekupus, pats kādreiz uzrāvos(vairs nepērku plačos), bet saprotiet paši. Daudzi cilvēki brauc un grib nostumt savu mašīnu, ar visām viņas problēmām, perekupam, ar minimālu piemaksu dabūt kko "labāku".

Šīs "sūda" mašīnas mēs atvedam pie viņiem paši. Un ko perekupiem ar tām darīt? Teikt: jā, dafiga problēmu un dafiga kas jālabo. Un ko Jūs izdarītu? Atmestu ar roku un aizbrauktu. Labot? Laiks, nauda, tad peļņas nebūs.

Labs perekups ir tikai tas, kas uz pasūtījumu ved mašīnu no Eiropas, caur aukcionu, ar vārdiem "es nekad mūžā neēsmu viņu redzējis, bet itkā jābūt ok". Tur loterija, bet nu vismaz attieksme no perekupa(šajā gadījumā brokera) būs taisnīga, jo viņš nav pārdevējs un viņa interesēs ir dabūt godīgu komissiju un lai tu ka klients atnāktu vēl un ieteiktu viņu. Ar Rumbulas vai Jelgavas perekupiem tā nemēdz būt.

Jebkurš perekups, kam ir placis ar mašīnām, dara savu darbu, maksimāli mēģina viņas iesmērēt.

Protams cūcība un skarbi, kad apšmauc, bet nu padomājiet paši, citādi nebūtu vispār nekādu plaču, jo godīgām perekupam naudu taisīt ir gandrīz neiespējami.