Jānis - Agresīvs

Sauc sevi par jāni. Iepazīstas dažādos portālos. Viņš ir sociopāts. Uzmanaties sievietes no viņa! Sākumā būs šarmants un jauks. Vēlāk kļūs agresīvs, bez pamatojuma apvainos. Vainos jūs visā. Visam būs jānotiek kā viņš vēlas. Ja tā nenotiks vārdiski jūs pazemos, izteiks dažādus draudus. Izgudros neesošus faktus, lai jūs apvainotu. Graus jūsu personību un ņirgāsies.

Jo

Ar Artūrs Dante 01.04.2019

Tas tāds effekts, jeb viņam tik tiešām galva olas formā ? :)))))

ramona 01.04.2019

Ja man būtu tāda galva, es ar būtu agresīva:)

jacek 08.04.2019

Galvas forma atbilstoša debīliķa intualekta līmenim. Ko gaidījāt no bidlas un gopņika ?

Ra Raivis 01.04.2019

Gan jau sabojāji vīrieti :D

Nabadziņam neiedeva...?

jacek 08.04.2019

Jančukam agresivitāte jau izpaudās agrā bērnībā un tēvs viņa galvu pārmācības nolūkos durvīs iespieda!

Lo Lokol 15.04.2019

Tieši tā tas ir. Viņš nodarbojas ar ziemas peldēšanu un uzskata,ka piekopj veselīgu dzīvesveidu. Patiesība gadiem neārstē sifilisu. Bildē var redzet, ka deguns jau deformejas. Viņa pilnais vārds ir Jānis Buna. Par sievietēm viņam ļoti patīk ņirgāties.

ramona 15.04.2019

Neārstē sifilisu...diezgan privāta informācija!