www.sudzibas.lv Jānis Ķīsi Neprofesionalitāte, nepareiza diagnoze

Jānis Ķīsi - Neprofesionalitāte, nepareiza diagnoze

Sūdzības un stukači nepatīk, bet šoreiz jāpabrīdina cilvēki. Esmu apmeklējusi daudzus ārsts un saprotu, ka ārsts nav burvis, taču profesors Ķīsis šķiet domā, ka ir gan. Par iedomīgā pāva uzvedību arī nesūdzētos, ja ārsts atrisinātu problēmu, jo tad jau ok bija iemesls iedomībai, saprotu. Profesors manu ādu neapskatīja vispār, es izteicu sūdzību par niezi, tika nodotas analīzes kas atnāca atpakaļ normā un tika uzstādīta diagnoze psoriāze, nopietna, ilgstoša autoimūna saslimšana. Atkārtoju- uz ādu nepaskatījās. Piedodiet, bet absurds un nekaunība vai Dieva komplekss. Es protams pasmējos, jo pat kā ne medicīnā strādājoša zinu ka psoriāzei ir visai specifisks izskats. Bet kādu varēja arī sabiedēt. Plus protams izmaksas. Salīdzināšanai apmeklēju divus citus dermatologus, kur uzreiz - bikses nost un kārtīgi nopēta. Bet Ķīša kunga uz ekstrasensiem jāiet

Nesaprotama ir Jūsu pieeja, ja reiz izvēlējāties profesoru - vienu pašiem kvalificētākajiem Latvijas dermatologiem. Tas, kas Jums šķita kā "nepaskatījās", ir 35+ gadu pieredze ādas stāvokļu izvērtēšanā pēc vizuālā izskata (kaut vai tikai pāris sekundes), pacienta situācijas raksturojuma un analīzēm. Laba analoģija ir ar mūsu gaitām skolām - vai nu jūs zinat priekšmetu vai nu nezinat, kāds zin uz 10/10 ballēm, cits - 3/10.

Medicīnas precizitāte mūsdienās ir 95%. Maksimālu precizitāti psoriāzes diagnozē nosaka biopsija.