Jānis Kārkliņš SIA Herkluss SOS03.lv - Neatdod naudu . 6000 EUR.

Jānis Kārkliņš SIA Herkulss īpašnieks. un portāla sos03.lv autors.

Iet pie cilvēkiem ar piedāvājumu ieguldīt naudu kādā projektā. Projekti viņam daudz :)

Beigās shēma viena - projekts neaiziet un naudas ko atdot nav! Runā šis cilvēks, kā visi krāpnieki - ļoti skaisti un pārliecinoši. Un par naudas atdošanu - tulīt būs jauns projekts un tad naudu atdos ... kā nav tā nav jau 3 gadi.

Es uz tiesu neesmu gājis, jo man tam nav ne laika ne vēlēšanas. Bet ir cilvēki, kas ar viņu tiesājās. Un par viņa tīrajiem nodomiem arī liecina tas, ka zvanot viņam viņs saka - runā runā es visas sarunas ierakstu ;) tas nozīmē ka viņam nevienā smadzeņu stūrītī nav doma atdot naudu.

Uzmanieties ielaisties jebkādās saistībās ar šo cilvēku.
Cik mana informācija liecina šobrīd ir apkrāpti vairāki cilvēki par kopējo summu vismaz 15000 ls.

Un ja nu tomēr Jānis izdomās atmaksāt man naudu, ievietošu atvainošanos viņam :))))

Sargiets sevi!