www.sudzibas.lv Jānis Kalderauskis Krāpnieks celtnieks

Jānis Kalderauskis - Krāpnieks celtnieks

Nekāda gadījumā Jānim Kalderauskim, kurš piedāvā veikt jebkādus būvniecības darbus, specializācia betonēšana, nemaksājiet avansu, vai arī ja esat piegādātājs, nedodiet preci bez priekšapmaksas. Šim personāžam izteikti patīk iedzīvoties esot starp klientu un darbu veicējiem, paņemot avansu no klienta un nepabeidzot darbus un nenorēķinoties ar strādniekiem. Konkrēti šajā gadījumā no mājas īpašnieka, kurš sev būvēja māju paņēma avansus gan arī maksājumus par siltinājumu, betonu, betonēšanu, žogu ierīkošanu, kokmateriālu utt. Lielu daļu no materiāliem nemaz nepasūtīja un darbus pat neveica. Savukārt piegādātājiem daļu nemaz nesamaksāja par siltināšanas materiāliem, daļu betona, strādniekiem par darbu.

P

S Skudrulācis1 05.04.2023

Pilna Latvija ar viltus celtniekiem. Tikai dod naudu pa priekšu un tad pazūd tālēs zilās. Numurs neatbild vai atslēgts. zināma pieredze.