www.sudzibas.lv Jānis K. Nekvalitatīvs remonts

Jānis K. - Nekvalitatīvs remonts

Vasarā meklējām steidzami brigādi remontam mājā. Demontāža, elektrība, santehnikas darbi, reģipsis, sienu krāsošana, flīzes. Šis cilvēks, pēc mūsu tekstiem, ka gribam kvalitāti un par to arī maksāsim, apsolīja zelta kalnus. Brigāde un viņš tai skaitā neprot, ne kanalizācijas darbus, reģipsi liek šķībi greizi, bez leņķiem, flīzes peld katra uz savu pusi uz āru uz iekšu. Pirms tam nomālē visas sienas 2x ar hidroizolāciju! Izmetu laukā šitos gudriniekus, tikai žēl, ka ne uzreiz ; ( ( (sabojāja materiālus par 1400eur; ( ( ( ( (sienas jāpārtaisa, kanalizācijas caurulēm par jaunu jāštrobē sienās caurumi utt, esmu ļoti dusmīga un ceru, ka arī turpmākie klienti neuzķersies uz šito!

S ShiirsGarantee 07.11.2019

Viņš kopā ar Oliveru Zelču un Ēriku Siņicki vienā brigādē šancē. Braukā visi ar bandītu mašinām, vienam CL500, otram M5, trešajam visi numuri uz automašīnām "30", noteikti iesaistīts CSDD korupcijas lietās. No tādiem labāk pa gabalu, visa tā brigāde uzmetēji!

R Rudis EU 12.11.2019

Shir! Bandīti ar lūžņiem nebrauc sen jau! Un robās šķībi riģipsi arī nelipina. Prasti, sitami blēžī un tikai.

C Cienijamais 07.11.2019

Es esmu cienijamaks sudowera - cieni mani! Tulit tevi appisisu

D DusmigaisKlients 08.11.2019

Ari valsti sim Janim Kornejevam pati apkrapt. Personai daleji piederosais SIA M-Trade divus gadus jau nav nomaksajusi PVN paradu valstij https://company.lursoft.lv/en/m-trade/40103593535

A Armandooo 08.11.2019

False news, fake news
Neticu nevienam rakstītam vārdam! Feiks!

G Galdnieka Dēls 08.11.2019

Sveiks Armandooo. Jūsu komentārs ir viltus, konkurences nolūkos tikusi izveidota viltus ziņa. Es vienmēr esmu iedevis pavadzīmes un nekad neņemu skaidrā naudu. Tikai ar pārskaitijumiem un parakstot papīru, kur mēs vienojamies par cenu.

C Cufiks 08.11.2019

Ja sūdzība būtu īsta, vai kāds to rakstītu anonīmi? Diez vai.